آموزش ساخت زنجیر نقره

آموزش ساخت زنجیر نقرهآموزش ساخت زنجیر نقره

در دوره آموزش ساخت زنجیر نقره خواهید آموخت که گردنبند وسیله‌ای تزئینی است که نوعی از زیورآلات محسوب می‌شود. گردنبند به دور گردن قرار می‌گیرد و کاربرد اصلی آن زیبا سازی ظاهر و پوشش است. استفاده از این وسیله تزیئنی از گذشته در میان انسان‌ها بسیار مرسوم بوده است و غیر تزئین کردن ظاهر برای اهداف دیگری مانند مراسم مذهبی و . . . استفاده می‌شده. این اکسسوری می‌تواند مفاهیمی را نیز به همراه داشته باشد. در دوران باستان داشتن گردنبند نمادی از ثروتمندی بوده است.

سرفصل‌های آموزشی:

اصول و مبانی ساخت

ذوب کردن، نوردکاری

چکش کاری، جوش کاری

اره کاری، سوهان کاری

پوست کاری و پرداخت

و ….

آموزش ساخت زنجیر نقره

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ساخت زنجیر نقره یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری :
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

در تمامی مراحل آموزش در محیط کارگاه و با تمامی ابزارآلات و فلز نقره می‌توانید به ساخت زنجیر اقدام کرده و در نهایت زیور دلخواه خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای خلق نمایید.

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) ساخت زنجیر نقره با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به تولید زنجیر  بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ساخت زنجیر نقره

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش ساخت زنجیر نقره در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه حضور در دوره آموزشی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس می‌توانید به عنوان سازنده زنجیر نقره از مزایای آن برخوردار شوید.

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

طراحی و ساخت زنجیر نقره

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3