آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات

آموزش آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات

آموزش آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات

آموزش آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات یا طراحی مهندسی شده همواره به عنوان یک تخصص مهم در ساخت و تولید زیورآلات نقش به سزایی دارد.

ابتدای طراحی طلا و جواهر به روش دستی است. طراح باید بتواند به این توانایی برسد که با رعایت تکنیک‌ها، کسب مهارت‌های لازم نقوش را ترسیم کند و در نهایت شکل اصلی یک جواهر را رسم کند. سپس کارشناس فنی طرح‌های ترسیم شده را به صورت مهندسی شده ترسیم می‌کند که سازنده مدل بتواند با استفاده از استانداردهای ترسیمی مدل را بسازد در تمام شرکت‌ها، کمپانی‌های بزرگ دنیا که همه روز محصولات جدید خود را روانه بازار می‌کنند تمامی طراحان این شرکت‌ها با استفاده از روش ترسیم مهندسی شده زیورها را تولید می‌کنند.

آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات

آموزش:

باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به رشته آموزش آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات آموزشگاه جواهر ایران با پیروی از استاندارد جهانی اقدام به برگزاری این دوره آموزشی نموده است.

سرفصل‌های آموزشی :

۱- اصول و مبانی طراحی

۲- اصول نقشه‌کشی

۳- اندازه گذاری

۴- استاندارد ایزومتریک

۵- استاندارد دیمتریک

۶- استاندارد ۳ نما

۷- نقشه خوانی

۸- و ….

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

در تمامی مراحل آموزش در محیط کاملا حرفه‌ای طراحی به آموزش و خلق طرح‌های زیبا و مهندسی شده اقدام کرده و در نهایت زیور دلخواه خود را بصورت کاملا حرفه‌ای خلق می‌نماید.

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به طراحی انواع زیورآلات طلا و جواهر بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش آنالیز طرح و نقشه‌کشی زیورآلات در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طراح طلا و جواهر از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

۱- مدیر فنی شرکت‌های طراحی جواهرات

۲-مدیر دپارتمان طراحی

۳-طراح طلا و جواهرات

۴- کارشناس طراحی طلا و جواهر

و …

اموزش طراحی دستی جواهراتکلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3