آموزش MBA طلا و جواهر

آموزش مدیریت کسب و  کار طلا و جواهر

آموزش MBA طلا و جواهر

دوره آموزش MBA طلا و جواهر از جمله دوره‌های آموزشی مدیریتی سال‌های اخیر است. دوره MBA به طور خاص برای کسانی درنظر گرفته شده که نیازمند دانش مدیریتی هستند. اگر به کارآفرینی فکر می‌کنید، قصد دارید مغازه یا گالری طلاوجواهر فروشی راه‌اندازی و مدیریت کنید بی‌تردید دوره آموزشMBA یکی از ضرورت‌های آموزشی شما محسوب می‌شود. اگر در ارتباط با بنکداران، کیفی‌ها، کارخانه‌داران، سازندگان و یا مشتریان دچار مشکل هستید، یا فکر می‌کنید رابطه‌های شغلی شما می‌تواند بهتر شود، دوره MBA می‌تواند در این زمینه کمک ارزشمندی باشد.

آموزش مدیریت کسب و  کار طلا و جواهر

مجموعه آموزشی جواهر ایران برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره آموزش MBA طلا و جواهر در زمینه مدیریت و اصول تبلیغات در بازار پردرآمد طلا و جواهر کرده است.

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش MBA طلا و جواهر یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

آموزش مدیریت کسب و  کار طلا و جواهر

آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) MBA طلا و جواهر با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به مدیریت و بازاریابی گالری و مغازه طلا و جواهرفروشی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری مدیریت و بازاریابی گالری و مغازه طلا و جواهرفروشی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3