آموزش گوهرشناسی

آموزش گوهرشناسیآموزش گوهرشناسی

گوهرشناسی دانشی است جهت شناخت جواهرات، سنگ‌های قیمتی طبیعی، مصنوعی. این دانش بخشی از کانی‌شناسی به‌شمار می‌آید. در طبیعت بیش از ۳۵۰۰ کانی در رنگ‌های مختلف یافت می‌شود شناخت این کانی‌ها و ارزش‌گذاری آن‌ها در دنیای جواهرات امری بسیار مهم می‌باشد.

اولین بار موسسه آمریکایی GIA اقدام به ایجاد مرکز آموزش گوهرشناسی کرد. این موسسه که در جهان از شهرت بالایی برخوردار است استانداردی را برای آموزش جواهرشناسی تدوین نمود که این استاندارد در تمام دنیا اعمال می‌گردد. باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به این رشته مجتمع آموزشی جواهر ایران با پیروی از این استاندارد جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزشی نموده است.

سرفصل‌های آموزشی:

مبانی و اصول گوهرشناسی و جواهرشناسی

شناخت و کار با تجهیزات گوهرشناسی

شناخت و شناسایی و صدور شناسنامه سنگ‌های رنگی

درجه بندی سنگ‌های رنگی

تشخیص و شناسایی سنگ‌های طبیعی از مصنوعی

تشخیص و شناسایی سنگ‌های بهسازی شده

اصول خرید و فروش گوهرها

بازاریابی بین المللی گوهرها

آموزش گوهرشناسی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش گوهرشناسی و جواهرشناسی یک ترم 3 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

آموزش در لابراتوار و با تجهیزات مدرن گوهرشناسی به شناخت آنالیز سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی مبادرت می‌شود.

آموزش گوهرشناسی

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) گوهرشناسی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به شناسایی، درجه‌بندی، صدور شناسنامه و قیمت‌گذاری انواع گوهرها بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری شما با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش گوهرشناسی

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش گوهرشناسی و جواهرشناسی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان گوهرشناس و جواهرشناس از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

۱- مدیر فنی جواهرفروشی‌ها

۲-کارشناس گوهرشناسی

۳-کارشناس گوهرشناس در لابراتوارها

۴- کارشناس گوهرشناسی در معادن

۵- صدور Certificate جواهرات

۶- خرید و فروش بین‌المللی جواهرات

و …

جهت دریافت جواز کسب مغازه جواهر فروشی علاوه بر مدرک فروشندگی طلا و جواهر دریافت این مدرک جهت ارائه به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3