آموزش مدل‌سازی طلا با وکس

آموزش مدل سازی طلا با وکس

آموزش مدل‌سازی طلا با وکس

این متریال امکان پرینت سه‌بعدی قطعات با جزئیات دقیق و سطح کاملا صیقلی را فراهم می‌کند. ویژگی اصلی این وکس تبخیر کامل آن در دمای کوره است. وکس ریخته‌گری امکان تولید قطعات طلا و نقره را به طور مستقیم از مدل سه‌بعدی فراهم می‌کند. در این دوره آموزشی شما روش ساخت طرح‌های طلا و جواهر توسط موم یا wax را برای ساخت قالب‌های مومی جهت ساخت و ریخته‌گری مصنوعات طلا و جواهر و تولید انبوه را فرا خواهید گرفت. دوره ویژه آموزش مدل‌سازی طلا با وکس یا موم یکی از دوره‌های تخصصی آموزش رشته طلاوجواهر می‌باشد. باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به این رشته آموزشی آموزشگاه جواهر ایران با پیروی از استاندارد جهانی اقدام به برگزاری این دوره‌های آموزشی نموده است.

سرفصل‌های آموزشی:

ساخت پایه جواهر توسط موم یا wax

سایزکردن و برش‌کاری، اره‌کاری، سوراخ‌کاری

سوهان‌کاری قطعات مومی

اتصال قطعات مومی بوسیله هویه و التراوکس

خالی کردن پشت قطعات و چنگ سازی

آشنایی با مبانی ریخته‌گری

گوارسه سازی و قَلَم‌زنی پولیش کردن، شاخه کردن

مخراجی روی موم wax setting

و ….

آموزش مدلسازی با موم و وکس

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش مدل‌سازی طلا با وکس یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری :
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) مدل‌سازی طلا با وکس با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به مدل‌سازی طلا با وکس بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری مدل‌سازی طلا با وکس با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش مدل‌سازی طلا با وکس

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش مدل‌سازی طلا با وکس در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان مدل‌ساز طلا با وکس از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

سازنده مدل‌های با موم یا WAX

طراح زیورآلات با موم یا WAX

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3