آموزش عیارسنجی طلا – ری گیری

آموزش ری گیریآموزش عیارسنجی طلا

محاسبه مقدار خلوص طلا و نقره و سایر فلزات قیمتی همیشه یکی از مقوله‌های مهم در امر ساخت و یا خرید و فروش این فلزات قیمتی می‌باشد. طلای خالص با توجه به نرمی زیاد برای ساخت مناسب نیست به همین جهت بیشتر طلایی که در جواهرات به کار می‌رود، طلای خالص نیست. در کشورهای مختلف یک یا چند عیار برای طلاسازی مرسوم است. در کشورهای اروپایی طلای عیار پایین به دلیل قیمت کم‌تر رونق زیادی دارد اما در کشورهای شرقی به دلیل نگاه سرمایه‌ای مردم به طلا از عیارهای بالاتر برای تولید استفاده می‌شود. البته شرایط اقلیمی نیز در این مورد مؤثر است چراکه رطوبت بالا باعث تیرگی طلاهای عیار پایین‌تر می‌شود در نتیجه در هوای شرجی و گرم طلاهای عیار بالا محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. دوره آموزش عیارسنجی طلا، نقره و سایر فلزات قیمتی (ری گیری) یکی از دوره‌های اصلی آموزشی رشته طلاوجواهر می‌باشد.

سرفصل‌های آموزشی:

محاسبه عیار بر مبنای سیستم‌های مختلف

محاسبه قیمت طلا بر مبنای سیستم‌های مختلف

ذوب طلا به صورت کوره و هواگاز

نوردکاری فلزات قیمتی و تاباندن

عیار سنجی به روش کوپلاسیون

عیارسنجی به روش تخته ای

ریگیری به روش قلیایی

آموزش عیارسنجی طلا

۱-دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش عیارسنجی طلا یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه2ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و  پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.
کلاس حضوری طلاوجواهرسازی
ساعات برگزاری:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) عیارسنجی طلا ری گیری و باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به عیارسنجی طلا، ریگیری بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری عیارسنجی طلا  با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش عیارسنجی طلا (ری گیری)

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش عیارسنجی طلا (ری گیری) در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان عیارسنج طلا از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

مدیر فنی دفاتر ری گیری

عیارسنج طلا ،نقره و سایر فلزات قیمتی

برای دریافت جواز کسب و دایر کردن مغازه عیارسنجی و ریگیری دریافت این مدرک برای ارئه به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3