آموزش طراحی طلا و جواهر Matrix Gold

آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر Matrix Gold

در آموزش طراحی طلا و جواهر Matrix Gold فراخواهید گرفت که طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر، روش جدیدی در طراحی است که در سال‌های اخیر در اکثر کشورهای دنیا و حتی در ایران رواج زیادی پیدا کرده است. در این نوع از طراحی، با استفاده از نرم‌افزارهای سه‌بعدی، طراحی و مدل‌سازی یا به عبارت دیگر ساخت مجازی طلا و جواهر انجام و سپس با استفاده از دستگاه‌های پرینتر سه‌بعدی، مدل اولیه‌ آن ساخته شده و بعد در پروسه‌ ریخته‌ گری، طلاوجواهر تولید خواهد شد. یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی جواهرات Matrix Gold نام دارد. این نرم‌افزار ترکیبی از نرم‌افزارهای راینو گلد، ماتریکس و کانتر اسکیچ است.

آموزش طراحی طلا و جواهر

بازار کار طراحی طلا و جواهر

بازار کار طراحی طلا و جواهر Matrix Gold چه در ایران و چه در خارج از ایران بسیار پررونق است. در اغلب کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا و … برای این تخصص موقعیت کاری مناسبی وجود دارد. همچنین اگر شما دارای حساب بانکی خارجی باشید و به زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشید، سایتهای خارجی ۳D طلا و جواهر وجود دارند که شما می‌توانید طرح‌های سه‌بعدی خود را به آن‌ها عرضه کنید.

آموزش طراحی طلا و جواهر

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش طراحی طلا و جواهر Matrix Gold یک ترم 2ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) طراحی طلا و جواهر Matrix Gold با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به طراحی انواع طلا و جواهر بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری طراحی طلا و جواهر Matrix Gold با دسترسی کامل بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش طراحی طلاو جواهر Matrix Gold

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش طراحی طلا و جواهر در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طراح طلا و جواهر از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

۱- مدیر فنی شرکت‌های طراحی جواهرات

۲-مدیر دپارتمان طراحی

۳-طراح طلا و جواهرات

۴- کارشناس طراحی طلاوجواهر

و …

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3