آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن

آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن

آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن

آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن که عمدتاً شامل زیورآلات زنان می‌باشد، به عنوان یکی از شاخه‌های ساخت زیورآلات سبک قدیم می‌باشد. این زیورها معمولاً از نقره ساخته می‌شود و از این رو صنعت زیورسازی ترکمن را نقره‌کاری نیز می‌گویند. البته علاوه بر نقره، از فلزات کم ارزش‌تر آلیاژی نظیر برنج و ورشو نیز زیور درست می‌شود که ارزش آن‌ها کمتر است. در زیورهای نقره‌ای از ورقه‌های طلا نیز استفاده می‌شود.

۱-دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن یک ترم 4 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.
کلاس حضوری طلاوجواهرسازی
ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

در تمامی مراحل آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن در محیط کارگاه و با تمامی ابزارآلات و فلزات نقره، مس، برنج می‌توانید به ساخت طلا و جواهر مانند: دستبند، گردنبند، آویز، گوشواره، انگشتر و …. اقدام نمایید و در نهایت زیور دلخواه خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای خلق نمایید.

سرفصل‌های آموزشی:

اصول و مبانی ساخت و تاریخچه آن

محاسبه عیار نقره

ذوب کردن و نوردکاری و جوش کاری

حدیده کشی و چکش کاری

اره کاری و معرق کاری

سوهان کاری و پوست کاری و پرداخت

آموزش انواع روش‌های جوشکاری و گچ

روش‌های ساخت زیربندی و لامع بندی ، مشبک و توخالی سازی

محاسبه مقدار کسرنقره در هنگام ساخت

روش‌های ذوب براده ها و خاک نقره به صورت دستی و کوره ذوب القایی

و ….

آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن

۲-دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آنلاین (غیرحضوری) آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ساخت زیورآلات نقره ترکمن بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ساخت زیورآلات ترکمن با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش ساخت زیورآلات نقره ترکمن در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان سازنده زیورآلات نقره ترکمن از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

۱-سازنده زیورآلات نقره ترکمن

۲- کارشناس ساخت زیورآلات نقره ترکمن

و …

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3