آموزش ساخت زیورآلات با مفتول و مهره

آموزش ساخت زیورآلات با مهره مفتولآموزش ساخت زیورآلات با مفتول و مهره

در این دوره آموزشی تکنیک‌های ساخت جواهرات به‌وسیله مفتول، ترکیب مفتول با سنگ‌های مهره‌ای و خلق جواهراتی بسیار زیبا با استفاده از مفتول طلا، نقره و انواع سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی را فرا خواهید گرفت. در ساخت این زیورآلات نیازی به جوشکاری و استفاده از وسایل متداول جواهرسازی نیست و با چند وسیله ساده می‌توان قطعاتی زیبا ساخت کرد.

سرفصل‌های آموزشی:

ساخت انواع زنجیر

ساخت انواع گردنبند

انواع قطعات متنوع بوسیله مفتول

ساخت انواع دستبند

ساخت انواع گوشواره

آموزش ساخت زیورآلات با مهره مفتول

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ساخت زیورآلات با مفتول و مهره یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.
کلاس حضوری طلاوجواهرسازی
ساعت برگزاری:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) ساخت زیورآلات مفتولی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ساخت زیورآلات با مهره و مفتول بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ساخت زیورآلات با مهره مفتول با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ساخت زیورآلات با مهره مفتول

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش ساخت زیورآلات مفتولی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان سازنده از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

سازنده زیورآلات با مهره مفتول

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3