آموزش ساخت الماس مصنوعی

آموزش ساخت الماس مصنوعیآموزش ساخت الماس مصنوعی

ساخت الماس همیشه یکی از آرزوهای بشر بوده و هست. با پیشرفت علم و دانش در حوزه ساخت سنگ‌های قیمتی، کشورهای مختلفی برای مصارف گوناگون ازجمله پزشکی، صنعتی و طلا و جواهر شروع به ساخت الماس مصنوعی کرده‌اند. گران‌بها بودن الماس، مانند همه مواد گران‌بهای دیگر، تاجران زیادی را به سمت استخراج آن کشیده است. استخراج الماس هم مانند بسیاری از مواد دیگر، بسیار دشوار است؛ اما راه ساده‌تری هم وجود دارد، الماس مصنوعی که در آزمایشگاه تولید می‌شود.دوره ویژه آموزش ساخت الماس مصنوعی به روش‌هایHPHT و CVD یکی از دوره‌های تخصصی آموزش رشته گوهرشناسی می‌باشد.با توجه به این که مجموعه جواهر ایران تنها مرکز آموزشی آموزش ساخت انواع الماس‌های مصنوعی به روش‌های HPHT و CVD در ایران می‌باشد، اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزشی ساخت انواع الماس‌های مصنوعی به روش‌های HPHT و CVD نموده است.

آموزش ساخت الماس مصنوعی

سرفصل‌های آموزشی:

۱-مبانی و شناخت الماس

۲- ساخت الماس در طبیعت

۳-تشخیص الماس‌های طبیعی

۴- ساخت الماس به روش HPHT

۵- ساخت الماس به روش CVD

۶- تشخیص الماس‌های مصنوعی

و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ساخت الماس مصنوعی یک ترم 3 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

دوره آموزشی در محیط کاملا علمی و با جدیدترین یافته‌های علمی برگزار می‌گردد.

آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) ساخت الماس مصنوعی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ساخت الماس مصنوعی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ساخت الماس مصنوعی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ساخت الماس مصنوعی

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3