آموزش تراشکاری طلا و فلزات قیمتی با CNC

آموزش تراشکاری طلا و فلزات قیمتی با CNCآموزش تراشکاری طلا و فلزات قیمتی با CNC

النگو یکی از قدیمی‌ترین نوع جواهرات است. از دوران مصریان باستان، النگوهای طلا زینت بخش بازو و مچ‌های مردان پرقدرت، زنان زیبا و دختران جوان بوده‌اند. از ظریف‌ترین و پرکارترین طرح‌ها گرفته تا حلقه‌های تراش خورده از طلا، النگو هدیه چند منظوره و دوست داشتنی برای تمامی سنین است.

سرفصل‌های آموزشی:

آشنایی با دستگاه CNC و محورهای مختصاتی XYZ

آشنایی با اصول تراش

تراش دو بعدی و سه بعدی

تراش  رینگ‌ها، حلقه‌ها، النگو

سایر تراش‌ها

و….

آموزش cnc

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش تراشکاری طلا و فلزات قیمتی با CNC یک ترم 3 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.
کلاس حضوری طلاوجواهرسازی
ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) تراشکاری طلا با CNC باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به تراشکاری طلا و فلزات قیمتی با CNC بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری آموزش تراشکاری طلا با CNC با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش تراشکاری طلا و فلزات قیمتی با CNC

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش تراشکاری طلا و فلزات قیمتی با CNC در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان تراشکار طلا و فلزات قیمتی با CNC از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

تراشکار طلا و فلزات قیمتی با CNC

جهت دریافت جواز کسب و دایر کردن کارگاه تولید النگو دریافت این مدرک و ارائه آن به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3