آموزش بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها

آموزش بهسازی سنگهای قیمتی و گوهرهاآموزش بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها

بهسازی به معنای هر عملی است که موجب افزایش زیبایی از لحاظ رنگ، پاکی، یا مقاومت سنگ شود. تشخیص گوهر بهینه‌سازی شده از نمونه بهینه نشده ،تعیین نوع بهسازی انجام شده بخشی از شناسایی یک سنگ محسوب می‌شود. این امر می‌تواند موجب افزایش یا کاهش قیمت یک سنگ شود. چنانچه این عملیات موجب زیبا شدن یک سنگ شود قیمت آن‌را افزایش می‌دهد.

آموزش بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها

این دوره آموزشی یکی از دوره‌های تخصصی آموزش رشته گوهرشناسی می‌باشد. با توجه به این که مجموعه جواهر ایران تنها مرکز آموزش بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها در ایران می‌باشد اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزشی بهسازی انواع گوهرها نموده است.

سرفصل‌های آموزشی:

۱-مبانی بهسازی گوهرها

۲- حرارت دهی Heating

۳- پرتوافکنی Irradiating

۴- پوشاندن سطح سنگ با روغن Waxing

۵- رنگ کردن Dying

۶- رنگ بری Bleaching

۷- اشباع سازی Impregnation

۸- پر کردن سنگ با روغن Oiling

۹- پر کردن Filling

۱۰- سوراخ کردن با لیزر Laser Drilling

۱۱- دیفیوژن Diffusion

۱۲- پوشاندن سطح سنگ Coating

و تمام استانداردهای The American Gem Trade Association- AGTA

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها یک ترم 3 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

این دوره های آموزشی در محیط کاملا علمی و با جدیدترین تجهیزات و یافته‌های علمی برگزار می‌گردد.

آموزش بهسازی سنگهای قیمتی و گوهرها

آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به بهسازی انواع گوهرها بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش بهسازی سنگ‌های قیمتی و گوهرها

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3