آموزش بازیابی طلا از قطعات الکترونیکی

آموزش بازیابی طلا از قطعات الکترونیکی

بازیافت طلا، نقره و سایر فلزات قیمتی یکی از نیازهای اصلی در صنعت طلاوجواهر می‌باشد. در این دوره آموزشی روش‌های استحصال طلا،نقره و سایر فلزات قیمتی را از انواع برد مخابراتی، موبایل، CPU مادر برد، رم، کارت گرافیک، کارت صدا، کارت کپچر، DVDرایتر، فلاپی درایو، برد دستگاه‌های پزشکی، IC و چیپست فرا خواهید گرفت.

سرفصل‌های آموزشی:

بازیابی و استحصال طلا

بازیابی و استحصال نقره

استحصال و بازیابی سایر فلزات قیمتی

نحوه عیار کردن فلزات قیمتی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش بازیابی طلا از قطعات الکترونیکی یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) بازیابی طلا از قطعات الکترونیکی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به بازیابی طلا از قطعات الکترونیکی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری استحصال طلا از قطعات الکترونیکی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش بازیابی طلا از خاک

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش بازیابی طلا از قطعات الکترونیکی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان بازیاب طلا از قطعات الکترونیکی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

مدیر مجموعه‌های بازیابی طلا از قطعات الکترونیکی

بازیاب طلا و نقره از قطعات الکترونیکی

استحصال سایر فلزات قیمتی از قطعات الکترونیکی

و …

جهت دریافت جواز کسب و دایر کردن کارگاه قالکاری دریافت این مدرک و ارائه آن به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3