آموزش انگشتر سازی سنتی

آموزش انگشتر سازی سنتی

طلاسازی یا هنر ساخت طلا با استفاده از ابزارآلات و تکنیک‌های مختلف صورت می‌گیرد و زمانی که این کار را به صورت عمده برای مقاصد تجاری انجام می‌دهند، نیاز به شیوه‌های مدرن و اقتصادی برای حفظ همزمان کیفیت و همچنین ایجاد قیمت‌های رقابتی است که همین موارد تخصصی و مهم به آن عنوان ساخت طلا و جواهر را می‌دهد. این هنر و این دانش به شما می‌آموزد چگونه و با چه تکنیکی زیباترین انگشتر را خلق کنید و به بازار عرضه کنید.

سرفصل‌های آموزشی:

مبانی و شناخت ابزارآلات

ذوب و قالب‌گیری فلزات

نوردکاری و مفتول کاری

اره کاری و ایجاد الگوی اولیه

جوشکاری و قالب بندی

نقشه خوانی و ایجاد نقوش سنتی

آشنایی با ریختگری و آبکاری

سوهانکاری و پوست کاری

اسیدشویی و پرداخت

و …..آموزش طلا سازی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش انگشتر سازی سنتی یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعت برگزاری:
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  
در تمامی مراحل آموزش انگشترسازی در محیط کارگاه و با تمامی ابزارآلات و با فلزات نقره، مس، برنج می‌توانید به ساخت انواع انگشتر مانند: حلقه، فیلی، چند تکه، سنتی و …. اقدام نماید و در نهایت زیور دلخواه خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای خلق نماید.

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) انگشترسازی سنتی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به انگشترسازی سنتی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری انگشترسازی سنتی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش انگشتر سازی سنتی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان انگشترساز سنتی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

سازنده انواع انگشتر

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3