آموزش اره‌ کاری نقره

آموزش اره کاری نقرهآموزش اره‌ کاری نقره

آویز یک نوع جواهر آویختنی است که بیشتر به گردنبند بسته می‌شود. دستبند یک نوع وسیلهٔ تزئینی است که انسان‌ها بر دور مچ دست خود می‌بندند. اکثرا از آن برای زیباسازی ظاهری استفاده می‌شود، اما در بسیاری از موارد نیز دستبند می‌تواند نمایان‌گر نماد و یا مفاهیمی باشد. دستبند ممکن است از جنس طلا و یا نقره ساخته شود. گاهی در ساخت آن‌ها از گوهر و صدف نیز استفاده می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی:

اصول و مبانی ساخت

ذوب‌کاری، نوردکاری

چکش‌کاری، اره‌کاری، سوهان‌کاری

پوست کاری و پرداخت

آموزش اره کاری نقره

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش اره‌ کاری نقره یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری :
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

در تمامی مراحل آموزش اره‌ کاری نقره در محیط کارگاه و با تمامی ابزارآلات و فلز نقره می‌توانید به ساخت زنجیر اقدام کرده و در نهایت زیور دلخواه خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای خلق نمایید.

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) اره‌ کاری نقره با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ساخت زیور دلخواه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری اره‌ کاری نقره با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش اره‌ کاری نقره

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش اره‌ کاری نقره در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه حضور در دوره آموزشی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس می‌توانید به عنوان سازنده زنجیر نقره از مزایای آن برخوردار شوید.

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

سازنده

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3