آموزش ارزیابی مروارید

آموزش ارزیابی مروارید و سایر گوهرهای آلی

آموزش ارزیابی مروارید

آموزش ارزیابی مروارید و گوهرهای آلی آموزشی جهت شناخت، دسته‌بندی، قیمت‌گذاری مروارید می‌باشد. وفور مرواریدهای پرورشی و مرواریدهای ایمیتیشن یکی از نگرانی‌های بازار جواهر می‌باشد. با توجه به ضرورت دانستن این دانش در بازار کار جواهرات، اولین بار موسسه آمریکایی GIA اقدام به ایجاد مرکز آموزش گوهرشناسی کرد این موسسه که در جهان از شهرت بالایی برخوردار است استانداردی را برای آموزش گوهرشناسی مروارید و سایر گوهرهای آلی تدوین نمود که این استاندارد در تمام دنیا اعمال می‌گردد.

سرفصل‌های آموزشی:

مبانی و شناخت مروارید و سایر گوهرهای آلی

درجه‌بندی مروارید و سایر گوهرهای آلی

تشخیص شبه مرواریدها و سایر گوهرهای آلی

تشخیص مرواریدهای پرورشی

نحوه صدور شناسنامه مروارید و سایر گوهرهای آلی

تشخیص بهسازی مروارید و سایر گوهرهای آلی

آموزش ارزیابی مروارید و سایر گوهرهای آلی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ارزیابی مروارید یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

در طول دوره آموزشی در محیط آزمایشگاهی می‌توانید به شناسایی انواع گوهرهای آلی و مروارید اقدام نموده و در نهایت برای یک گوهر آلی و یا مروارید شناسنامه صادر نمایید.

آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) ارزیابی مروارید با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به شناسایی، درجه‌بندی، ارزیابی مروارید، صدورشناسنامه و قیمت‌گذاری بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ارزیابی مروارید با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ارزیابی مروارید و سایر گوهرهای آلی

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران :

در پایان دوره آموزش ارزیابی مروارید در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان ارزیاب مروارید از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک  فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

مدیر فنی جواهرفروشی‌ها

کارشناسی و ارزیابی مروارید و گوهرهای آلی

کارشناس گوهرشناس در لابراتوارها

صدور Certificate مروارید و گوهرهای آلی

خرید و فروش بین المللی مروارید و گوهرهای آلی

و …

پروانه کسب

جهت دریافت جواز کسب فروش جواهرات دریافت این مدرک و ارائه آن به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3