آموزش آبکاری طلا و جواهر

آموزش آبکاری طلا و جواهرآموزش آبکاری طلا و جواهر

آبکاری طلا یکی از مراحل مهم تولید زیورآلات طلا و جواهر است که با استفاده از سیستم الکترولیت قادر خواهید بود تا حدود چند میکرون، لایه بسیار نازکی از فلزات تزئینی همچون رادیوم و روتونیوم را برای ایجاد رنگ‌های سفید، سیاه، قرمز و … روی طلا استفاده نمایید. دوره ویژه آموزش آبکاری طلا و جواهر و نقره یکی از دوره‌های تخصصی آموزش رشته طلا و جواهر می‌باشد.آموزش آبکاری طلا و جواهرباتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به این رشته آموزشگاه جواهر ایران با پیروی از استاندارد جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش آبکاری طلا و جواهر و نقره نموده است.

این دوره آموزشی در میحط کاملاً علمی و با جدیدترین دستگاه‌های آبکاری و همچنین یافته‌های علمی روز دنیا به آموزش علاقه‌مندان و فعالان این حرفه اقدام نموده است.

سرفصل‌های آموزشی:

پرداخت‌کاری

التراسونیک و شستشو، چربی‌گیری

آبکاری

ساخت و تهیه محلول مناسب جهت آبکاری

اطلاعات پایه سنگ‌های قیمتی و مقاومت آن‌ها در مقابل اسید و محیط آبکاری

عیار کردن محلول آبکاری

مشکلات آبکاری یک قطعه طلا،جواهر و روش‌های رفع آن‌ها

لاک زدن و آبکاری چند رنگ

سندبلاست کردن

و….

آموزش آبکاری طلا

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش آبکاری طلا و جواهر یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) آبکاری طلا و جواهر با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به آبکاری طلا و جواهر بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری آبکاری طلاوجواهر با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش آبکاری طلا و جواهر

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان آبکار طلاوجواهر از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

آبکاری طلا،جواهر و نقره

جهت دریافت جواز کسب و دایر کردن کارگاه آبکاری طلا و جواهر دریافت این مدرک و ارائه آن به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3