آموزش ضخیم دوزی مردانه

آموزش ضخیم دوزی مردانه

آموزش ضخیم دوزی مردانه

 ضخیم دوزی تکمیل کننده دوره نازک دوزی می‌باشد. در این دوره همان گونه که از نام آن پیداست، ضمن فراگیری تخصصی طرز دوخت لباس‌های ضخیم مانند: کت، پالتو، کاپشن مردانه، سوئی شرت، جلیقه مردانه، همراه با دوخت لایه و آسترکشی و انواع جیب‌های کتی با نکات ظریف دوخت این گونه لباس‌ها، مانند: سوزن یقه، لایی مویی و … آشنا می‌شود. همچنین به طور عملی طرز دوخت لباس‌های زمستانی را آموزش می‌بینند.آموزش ضخیم دوزی مردانه

سرفصل‌های آموزشی:

پیش نیاز : دوره آموزشی نازک دوز مردانه

دوخت کت  و ژیله مردانه

دوخت پالتوی و بارانی مردانه

*دوخت اورکت و کاپشن مردانه

آموزش ضخیم دوزی مردانه

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ضخیم دوزی مردانه یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) ضخیم دوزی مردانه با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ضخیم دوزی مردانه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ضخیم دوزی مردانه با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش ضخیم دوزی مردانه در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان ضخیم دوز مردانه از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

سوالات درباره جواهر ایران

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید