آموزش راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی

آموزش راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی

آموزش راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی

چرخ خیاطی خانگی بیشتر برای دوخت با حجم پایین استفاده می‌شود مانند دوخت درز و شکاف لباس یا دوخت پارچه هایی که ضخامتشان کم است.چرخ خیاطی یا ماشین خیاطی، ماشین دوزندگی یک نوع ماشین است که برای دوختن پارچه، چرم، و غیره بکار می‌رود این دستگاه در دوره انقلاب صنعتی جهت کم کردن کار دستی و سرعت بخشیدن به امر تولید اختراع شد. با اختراع چرخ خیاطی از حدود سال ۱۸۷۰ تا به امروز، تغییرات بسیار زیادی در صنعت دوخت و تهیه لباس انجام شد.

آموزش راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی

سرفصل‌های آموزشی:

راه‌اندازی ماشین‌های دوخت خانگي

عیب‌یابی و رفع عيوب ماشین‌های دوخت خانگي

آموزش راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی یک ترم 1ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی خانگی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش راه‌اندازی و نگهداری چرخ خیاطی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان راه‌انداز و سرویس کننده چرخ خیاطی خانگی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید