آموزش دوخت کاور وسایل

آموزش دوخت کاور وسایل

کاور لوازم خانگی یکی از لوازم پرکاربرد در خانه است که امکان طراحی و دوخت آن برای شما امکانپذیر است.امروزه با توجه به اینکه گردگیری و تمیز کردن لوازم خانه و آشپزخانه زمان زیادی می‌برد خانمها ترجیح می‌دهند که از کاور برای پوشاندن لوازم داخل خانه و آشپزخانه استفاده کنند. این کاورها باعث می‌شود تا وسیله‌های برقی و دکوری خانه از گرد و خاک در امان بمانند. در بازار مدل‌های متنوعی از کاورها وجود دارد. کاورهای پارچه‌ای، پلاستیکی و نایلونی از جمله کاورهای موجود در بازار هستند که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آموزش دوخت کاور وسایل

بسیاری از کاورها دارای زیپ و خیلی از آن‌ها به شکلی است که اندازه‌ خود وسیله‌ برقی و غیر برقی است به طور که با انداختن کاور روی وسیله مورد نظرتان به خوبی می‌بینید که کاور آن را پوشانده است. برای مثال کاور ماشین لباسشویی به شکلی است که درست اندازه‌ی آن دوخته شده است و با یک زیپ ساده و ظریف کنار آن باز بسته می‌شود و شما می‌توانید لباس‌های خود را داخل ماشین بیندازید.

آموزش دوخت کاور وسایل

سرفصل‌های آموزشی:

راه‌اندازی و سرويس و نگهداری ماشین‌ها دوخت

سرويس و نگهداری ماشین‌ها دوخت

ترسیم الگوی کاور وسايل برقي

برش کاور وسايل برقي

دوخت کاور وسايل برقي

آموزش دوخت کاور وسایل

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش دوخت کاور وسایل یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت کاور وسایل با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت کاور وسایل بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت کاور وسایل با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت کاور وسایل در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان خیاط کاور وسایل از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

سوالات درباره جواهر ایران

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید