آموزش دوخت چادر مسافرتی

آموزش دوخت چادر مسافرتی

آموزش دوخت چادر مسافرتی

چادر، یا خیمه، سرپناهی است که معمولاً از پارچه یا دیگر بافته‌ها بر تیرها یا میله‌هایی برپا می‌شود. منشأ آن احتمالاً از اقوام قبایل و عشایر کوچ‌رو بوده‌است اما امروز بیشتر گردشگران طبیعت و نیروهای امدادی یا نظامی آن را به کار می‌برند. چادر (سرپناه) انواع مختلفی دارد که می‌توان آنها را در دسته‌های کلی جای داد. این دسته‌ها عبارتند از چادرهای فنری، چادرهای عصایی و چادرهای اتوماتیک.

چادرهای مسافرتی معمولا از پارچه‌های سبک ساخته می‌شوند. هر کدام از مواد به کار رفته در ساخت چادرهای مسافرتی معایب و مزایای خودش را دارد. چادرهای نخی در هوای سرد بیشتر گرم مانده و در هوای گرم خنک‌تر هستند. این خاصیت تنفس پذیری در چادرهای مسافرتی نخی یک مزیت است اما توجه کنید که چادرهای نخی نسبت به بقیه چادرها سنگین‌تر خواهند بود.

آموزش دوخت چادر مسافرتی

چادر (سرپناه) انواع مختلفی دارد که می‌توان آن‌ها را در دسته‌های کلی جای داد. این دسته‌ها عبارتند از چادرهای فنری، چادرهای عصایی و چادرهای اتوماتیک

آموزش دوخت چادر مسافرتی

سرفصل‌های آموزشی:

كار با انواع ماشين دوخت مخصوص چادر سفري

طراحي انواع مدل‌ها و الگوهاي چادر مسافرتي و كاور آن

دوخت انواع چادر مسافرتي خانوادگي، اورژانس، هلال احمر

كاور دوزي

 دوخت چادر سبك قله نوردي

دوخت چادر بار ماشینآموزش دوخت چادر مسافرتی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش دوخت چادر مسافرتی یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت چادر مسافرتی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت چادر مسافرتی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت چادر مسافرتی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت چادر مسافرتی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان خیاط چادر مسافرتی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

سوالات درباره جواهر ایران

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید