آموزش دوخت دامن شلواری

آموزش دوخت دامن شلواري

آموزش دوخت دامن شلواري

دامن شلواری به گونه‌ای از شلوارهای گشاد می‌گویند که از کمر تا مچ پا به یک اندازه گشاد می‌باشند. این نوع شلوارها معمولاً با پارچه‌های نازک و سبک دوخته می‌شوند و اغلب برای فصل گرم تابستان مناسب است. البته برخی از نمونه‌ها مانند دامن شلواری کتان برای فصل پاییز و ست کردن با کفش‌های اسپرت نیز مناسب می‌باشد. دامن شلواری با انواع شلوارهای دمپا و مدل‌های برمودا کاملاً متفاوت است. اولین بار این نوع شلوار زنانه در دهه ۶۰ میلادی در کشورهای اروپایی مد شد و تا به امروز جزء نمونه‌های محبوب در بین دختران جوان است.

آموزش دوخت دامن شلواري

سرفصل‌های آموزشی:دامن شلواري

دوره آموزش حضوری:

مدت زمان دوره آموزش دوخت دامن شلواری یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت دامن شلواری با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت دامن شلواری بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت دامن شلواری با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت دامن شلواری در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه حضور در دوره آموزشی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس می‌توانید به عنوان خیاط دامن شلواری از مزایای آن برخوردار شوید.

ایران مهارت

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

سوالات درباره جواهر ایران

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید