آموزش دوخت جامدادی کیف موبایل کیف تبلت

آموزش دوخت جامدادی،کیف موبایل،تبلت و ...

آموزش دوخت جامدادی کیف موبایل کیف تبلت

یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی که برای انواع تبلت‌ها حائز اهمیت بوده و از واجبات آن محسوب می‌شود، کیف و کاور تبلت متناسب می‌باشد. این را باید در نظر داشته باشید که برای محافظت از تبلت خود، هیچ‌گاه نباید بدون داشتن کاور از آن استفاده کنید و یا آن را با خود حمل کنید.

جامدادی کیف کوچکی است که در آن ابزار نوشتاری از جمله خط‌کش، پاککن، خودکار، مداد، ماژیک و سایر را قرار می‌دهند که اغلب با زیپ باز و بسته می‌شود همچنین به‌وسیلهٔ رومیزی و لیوان‌مانند که در آن ابزار نوشتاری را می‌گذارند، جامدادی گفته می‌شود.

آموزش دوخت جامدادی،کیف موبایل،تبلت و ...

سرفصل‌های آموزشی:

آموزش دوخت جامدادی،کیف موبایل،تبلت و ...

دوره آموزش حضوری:

مدت زمان دوره آموزش دوخت جامدادی کیف موبایل کیف تبلت یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت جامدادی کیف موبایل کیف تبلت با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت جامدادی کیف موبایل کیف تبلت بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت کیف و جامدادی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت کیف و جامدادی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه حضور در دوره آموزشی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس می‌توانید به عنوان خیاط جامدادی کیف موبایل کیف تبلت از مزایای آن برخوردار شوید.

ایران مهارت

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید