آموزش دوخت آستین و مچ در کارگاه نیمه صنعتی

دوخت آستین و مچ درکارگاه نیمه صنعتی

آموزش دوخت آستین و مچ در کارگاه نیمه صنعتی

آستین بخشی از پوشاک است که بازو را می‌پوشاند، یا اینکه از میانه بازو عبور می‌کند یا روی آن می‌لغزد. الگوی آستین یکی از ویژگی‌های مد در لباس است و در هر کشور و دوره‌ای تغییر می‌کند. انواع مختلفی از آستین وجود دارد و هر نوع از آن‌ها می‌تواند ظاهر یک لباس یا پیراهن را به کلی تغییر دهد.

کامل بودن یا بی‌نقص بودن آستین در هر لباسی هم از نظر عملکردی و هم از نظر زیبا شناختی دارای اهمیت است. آستین در یک لباس قسمتی است که اطراف بازوی شخص را می‌پوشاند و باید به گونه‌ای باشد که مانع از تحرک شخص نشود. کارکرد اصلی بازو حرکت رو به جلو است، اما در حقیقت می‌تواند به هر طرفی حرکت کند. برای رسیدن به اینگونه انعطاف پذیری، متناسب بودن آستین بسیار مهم است. بنابراین آستین باید با تناسب کامل طراحی شود تا آزادی کامل داشته باشد و بازوی شخص به راحتی بتواند در آن جابجا شود. قبل از اینکه آستین به بدنه لباس کوک زده شود، حتما باید ….

دوخت آستین و مچ درکارگاه نیمه صنعتی

سرفصل‌های آموزشی:

دوخت آستین و مچ درکارگاه نیمه صنعتی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش دوخت آستین و مچ در کارگاه نیمه صنعتی یک ترم 1ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت آستین و مچ در کارگاه نیمه صنعتی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت آستین و مچ در کارگاه نیمه صنعتی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت آستین با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت آستین و مچ در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان صنعتی دوز از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

سوالات درباره جواهر ایران

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید