آموزش انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه

آموزش انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه

آموزش انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه

برای طراحی و دوخت لباس دخترانه و پسرانه ابتدا باید سایز را بررسی کرده و از تناسب آن با اندازه‌های شخص اطمینان حاصل کنید. برای سنین پایین‌تر از جدول سایز کمک گرفته که با توجه به آن می‌توانید بهترین سایز را انتخاب کنید. به‌این‌ترتیب شخص در لباس احساس راحتی کرده و به‌راحتی می‌تواند فعالیت‌های خود را انجام دهد. اما در سنین بالاتر که رشد کودک با سرعت کمتری اتفاق میافتد طراحی و دوخت ساده‌تر است.

یکی از مهم‌ترین نکات در زمان انتخاب انواع لباس‌های دخترانه و پسرانه، جنس آن است. لباس‌های دخترانه و پسرانه از پارچه‌های مختلفی مانند پنبه، نخ و دیگر پارچه‌های مرغوب تهیه می‌شوند. در زمان طراحی و دوخت لباس دخترانه و پسرانه باید به نوع پارچه‌ای که لباس از آن استفاده می‌شود دقت کنید. این موضوع در سنین پایین از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا کودکان ….

آموزش انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه

سرفصل‌های آموزشی:

آموزش انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش طراحی و نصب تزئینات لباس دخترانه و پسرانه یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به طراحی و نصب تزئینات لباس دخترانه وپسرانه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش انجام تزئینات لباس دخترانه وپسرانه در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طراح و نصاب تزئینات لباس دخترانه وپسرانه از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

سوالات درباره جواهر ایران

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید