آموزش الگوسازی لباس به روش حجمی

آموزش الگو سازی لباس به روش حجمی

آموزش الگوسازی لباس به روش حجمی

دراپینگ یا الگوسازی حجمی که یکی از مدرن‌ترین روش‌های خیاطی است، به نصب پارچه به‌صورت یک طرح سه‌بعدی الگوسازی حجمی می‌گویند که به کمک مانکن انجام می‌شود. در دراپینگ پارچه را با استفاده از سنجاق روی مانکن فیکس کرده و با این کار حجم لباس موردنظر را بدست می‌آید.

برای دراپینگ لباس از یک نقشه طراحی ابتدایی هم می‌توان استفاده کرد همچنین با استفاده از روش‌های خلاقانه می‌توان مدل‌های مختلفی خلق کرد. معمولا دراپینگ را برای سمت راست لباس انجام می‌دهند، مگر اینکه طراحی دو طرف لباس باهم تفاوت داشته باشد. از دراپینگ لباس می‌توان به عنوان یک الگوی ثابت برای دوخت لباس، به ویژه در تولید عمده استفاده کرد.

 

سرفصل‌های آموزشی:

پیش نیاز : دوره آموزشی نازک دوز زنانه

ساخت الگوی دامن به روش حجمی

ساخت الگوی بالاتنه به روش حجمی

مدل سازی الگوی لباس به روش حجمی

ساخت الگوی آستین و یقه به روش حجمی

آموزش الگوسازی لباس به روش حجمی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش الگوسازی لباس به روش حجمی یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) الگوسازی لباس به روش حجمی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به الگوسازی لباس به روش حجمی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری الگوسازی لباس به روش حجمی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش الگوسازی لباس به روش حجمی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان الگوساز لباس به روش حجمی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

سوالات درباره جواهر ایران

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید