آموزش میناکاری طلا و جواهر

آموزش میناکاری طلا و جواهر

آموزش میناکاری طلا و جواهر

نقاشی و تزیین فلزاتی همانند طلا، نقره ،مس به وسیله رنگ‌های لعاب‌دار مخصوصی که در حرارت بسیار زیاد پخته و ثابت شود میناکاری نام دارد. میناکاری هنری با پیشینه‌ای در حدود ۵۰۰0 سال است که برای زیبایی بخشیدن زیور آلات و ظروف مختلف استفاده می‌شود. مینای خانه‌بندی شیوه‌ای قدیمی است که به «مینای سیمی» نیز معروف است از مفتول‌های بسیار نازک استفاده می‌شود.

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش میناکاری طلاوجواهر ترم 1 ماهه خواهد بود سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.
کلاس حضوری طلاوجواهرسازی
ساعات برگزاری :
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره غیرحضوری آموزش میناکاری طلا و جواهر با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به میناکاری طلا و جواهر بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری میناکاری طلا و جواهر با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب و جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش میناکاری طلا و جواهر

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3