آموزش فیروزه کوبی

آموزش فیروزه کوبی

آموزش فیروزه کوبی

فیروزه‌کوبی از جمله هنرهای صنایع دستی ایران است که با نشاندن قطعه‌های کوچک سنگ فیروزه به حالت موزاییکی بر سطح ظرف‌ها، زیورآلات و اشیای تزئینی ساخته می‌شود و بین قطعه‌های فیروزه نوعی لاک تیره‌رنگ قرار می‌گیرد هر چه ظرف فیروزه کوبی شده پرکارتر و منظم‌تر باشد و فاصله کمتری بین قطعات فیروزه باشد، ارزش هنری آن بیشتر است این هنر بر خلاف ادعاهای گفته شده مربوط به بیش از 2500 سال پیش بوده در سرتاسر ایران انجام شده و مرکزیتی ندارد.

سرفصل‌های آموزشی:

مبانی و اصول گوهرشناسی

شناخت انواع فیروزه

انواع نصب فیروزه

صیقل و جلا و ارائه کار

و . . .

آموزش فیروزه کوبی روی ظروف

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش فیروزه کوبی یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری :
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

 در تمامی مراحل آموزش در محیط واقعی کارگاه و با تمامی ابزارآلات و با فلزات نقره، مس، برنج و فیروزه طبیعی می‌توانید به ساخت تمامی زیورآلات فیروزه کوبی شده مانند: ظروف و یا زیورآلات و …. اقدام نماید و در نهایت زیور دلخواه خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای خلق نماید.

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آنلاین (غیرحضوری) آموزش فیروزه کوبی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به فیروزه کوبی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری فیروزه کوبی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

فیروزه کوبی

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش فیروزه کوبی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان فیروزه کوب از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

فیروزه کوب

کارشناس فیروزه کوبی

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3