آموزش فروشندگی طلا و جواهر – حرفه ای

آموزش فروشندگی طلا و جواهر

آموزش فروشندگی طلا و جواهر حرفه ای

فروشندگی طلا و جواهر یکی از اصلی‌ترین تخصص‌های این صنعت پرسود می‌باشد. مشکلات فروشندگان طلا و جواهر، نداشتن اطلاعات کافی در خصوص محصول و خدماتی است که قصد فروشش را دارند. بسیار پیش آمده است که فروشندگان طلا یا جواهر در خصوص محصولات خود اطلاعات ناقص یا گمراه‌ کننده‌ای به خریدار می‌دهند. آیا چنین فروشنده‌ای می‌تواند محصول را به درستی معرفی کند و از آن در مقابل محصول و خدمات سایر رقبا دفاع نماید.

با توجه به ضرورت داشتن دانش فروشندگی طلاوجواهر در زمینه خرید، فروش و معاوضه طلا،جواهر،سکه و سایر فلزات قیمتی و نیاز بازار به معامله‌گران متخصص و حرفه‌ای و همچنین باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و علاقه‌مندان به این رشته مرکز آموزش جواهر ایران با داشتن چندین دهه تجربه و حضور مستمر در معاملات داخلی و خارجی و پیروی از استانداردهای جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه فروشندگی طلا و جواهر و سکه نموده است.

این دوره آموزشی همگام با جدیدترین شیوه‌های خرید و فروش در دنیا و یافته‌های علمی روز دنیا می‌باشد.

بخوانید مقاله : فروشندگی طلا و جواهر چگونه است ؟

آموزش فروشندگی طلا و جواهر

آیا شما بدون داشتن پیش زمینه‌ای می‌توانید یک جواهر فروش شوید؟

بله با شرکت در دوره آموزش فروشندگی طلاوجواهر برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه‌ای این قول را به شما می‌دهیم که شما یک فروشنده موفق شوید، لازم است دانش این هنر را یاد بگیرید،لازم است با بهترین و بروزترین اصول فروش و فروشندگی آشنا شوید. از جدیدترین شیوه‌های جذب مشتری و بازاریابی آگاه شوید. از استخدام فروشندگان حرفه‌ای تا اصولی مهم برای فروشندگی حرفه‌ای چگونگی راهنمایی مشتری برای یک خرید خوب تا تبدیل شدن شما به یک برند معتبر در دنیای طلا و جواهر. با ما همراه شوید تا این هنر را به صورت کاملا تضمینی به شما آموزش دهیم.

آموزش فروشندگی طلا و جواهر

سرفصل‌های آموزشی:

اصول و مبانی خرید و فروش طلا و جواهر

شناخت سکه‌های بانکی و غیر بانکی

تشخیص طلا ،نقره و سایر فلزات قیمتی از یکدیگر

تبدیل عیارها و نحوه معاملات آن‌ها

اصول حسابداری و پروسه مالیاتی

شناخت نیاز مشتری و تامین خواسته مشتری

فروشندگی بنکداری

فروشندگی کیفی

معاملات در خارج از ایران

خرید و فروش طلا و جواهر در کشورهای دیگر

زبان بین المللی خرید و فروش طلا و جواهر

و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش فروشندگی طلا و جواهر یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

آموزش فروشندگی طلا و جواهر

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری)فروشندگی طلاوجواهر باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به خرید و فروش طلا و جواهر و سکه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری فروشندگی طلا و جواهر با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش فروشندگی طلا و جواهرپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طلا و جواهر فروش از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- مدیر طلا و جواهر فروشی‌ها

۲-فروشنده کل یا جز طلا و جواهر فروشی‌ها

۳-معامله‌گر سکه‌ها

۴- کارشناسی سکه‌های بانکی و غیره بانکی

۵- خرید و فروش بین‌المللی طلا و جواهرات

و ….جواز کسب طلا و جواهر فروشیجهت دریافت جواز کسب و دایر کردن مغازه طلا و جواهر فروشی،سکه،آبشده فروشی دریافت این مدرک و ارائه آن به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .


تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3