آموزش طراحی دستی طلا و جواهر

آموزش طراحی دستی طلا و جواهر

آموزش طراحی دستی طلا و جواهر :

طراحی دستی طلا و جواهر با دست یا به عبارتی دیگر طراحی کلاسیک زیورآلات همواره به عنوان یک تخصص یا هنر مهم در ساخت، تولید زیورآلات نقش بسزایی دارد.
ابتدا ایجاد یک طرح به صورت اتود، اسکیس یا اسکچ است. طراح باید بتواند به این توانایی برسد که با رعایت تکنیک‌ها و کسب مهارت‌های لازم نقوش را ترسیم کند و در نهایت شکل اصلی یک زیور را رسم کند. در تمام شرکت‌ها یا کمپانی‌های بزرگ دنیا که همه روز محصولات جدید خود را روانه بازار می‌کنند تمامی طراحان این شرکت‌ها در ابتدا با استفاده از این روش طرح خود را ترسیم می‌کنند.

آموزش طراحی دستی طلا و جواهر

آموزش :

آموزش طراحی طلا و جواهر یکی از دوره‌های تخصصی آموزشی رشته طلا و جواهر می‌باشد. با توجه به ضرورت دانستن این دانش در بازار کار طلا و جواهر، موسسه آمریکایی GIA اقدام به ایجاد مرکز آموزش طراحی طلا و جواهر کرد این موسسه که در جهان از شهرت بالایی برخوردار است استانداردی را برای آموزش طراحی تدوین نمود که این استاندارد در تمام دنیا اعمال می‌گردد. باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به رشته آموزش طراحی دستی طلا و جواهر آموزشگاه جواهر ایران با پیروی از این استاندارد جهانی اقدام به برگزاری این دوره آموزشی نموده است.

آموزش طراحی دستی طلا و جواهر

سرفصل‌های آموزشی:

اصول و مبانی طراحی

شناخت و پرورش ایده‌ها و انتقال آن‌ها روی کاغذ

اسکچ و اتودزنی

سه نما و پرسپکتیو

انتخاب ایده بهتر و ارگونومی کردن آن

سایه‌گذاری

راندو و رنگ‌گذاری

ارائه کار

و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش طراحی دستی طلا و جواهر یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

در تمامی مراحل آموزش در محیط کاملا حرفه‌ای طراحی به آموزش و خلق طرح‌های زیبا و …. اقدام کرده و در نهایت زیور دلخواه خود را بصورت کاملا حرفه‌ای خلق می‌نمایید.

آموزش طراحی دستی طلا و جواهر

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) طراحی دستی طلا و جواهر با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به طراحی انواع مدل‌های طلا و جواهر و اکسسوری‌ها بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری طراحی طلا و جواهر با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش طراحی دستی طلا و جواهر

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش طراحی دستی طلا و جواهر در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طراح طلا و جواهر از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

مدیر فنی شرکت‌های طراحی جواهرات

مدیر دپارتمان طراحی

طراح طلا و جواهرات

کارشناس طراحی در کارخانه‌های تولیدی

و …

آموزش طراحی دستی طلا و جواهر

اموزش طراحی دستی جواهراتکلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3