آموزش ساخت سنتی طلا و جواهر و نقره

آموزش ساخت سنتی طلا،جواهر،نقره

آموزش ساخت سنتی طلا و جواهر و نقره

دوره آموزش ساخت سنتی طلا و جواهر و نقره یکی از دوره‌های آموزشی رشته طلاوجواهر می‌باشد. باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به رشته آموزش ساخت سنتی طلا جواهر نقره آموزشگاه جواهر ایران باپیروی از استانداردهای جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزش ساخت طلا، جواهر و نقره به صورت سنتی نموده است.

سرفصل‌های آموزشی:

اصول و مبانی ساخت و تاریخچه

محاسبه عیار بر مبنای سیستم‌های مختلف

ذوب کردن و چکش کاری

نوردکاری و حدیده کشی

اره‌کاری و معرق کاری

جوش کاری و سوهان کاری

پوست کاری و پرداخت

آموزش انواع روش‌های جوشکاری و گچ

ساخت قطعات ریلی،چنگی،دیواره‌ای،اره‌کاری

روش‌های ساخت زیربندی و لامع بندی

مشبک و توخالی سازی

محاسبه مقدار کسرطلا در هنگام ساخت

روش‌های ذوب براده ها و خاک طلا

به صورت دستی و کوره ذوب القایی

ساخت حلقه مردانه و زنانه به صورت تک یا ست

ساخت آویز،زنجیر،گردنبند،دستنبد و گوشواره

و..آموزش ساخت سنتی طلا، جواهر، نقره

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ساخت سنتی طلا و جواهر و نقره یک ترم 4 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.
کلاس حضوری طلاوجواهرسازی
ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

در تمامی مراحل آموزش طلاوجواهرسازی در محیط کارگاه و با تمامی ابزارآلات و فلزات نقره، مس، برنج می‌توانید به ساخت طلاوجواهر مانند: دستبند، گردنبند، آویز، گوشواره، انگشتر و …. اقدام نمایید و در نهایت زیور دلخواه خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای خلق نمایید.

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) آموزش ساخت سنتی طلا جواهر با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ساخت انواع زیورآلات طلاوجواهر بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ساخت سنتی طلا جواهر با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ساخت سنتی طلا،جواهر،نقره

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش طلا و جواهرسازی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طلا و جواهرساز از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

مدیر فنی شرکت‌های طراحی و ساخت طلاوجواهرات

جهت دریافت جواز کسب کارگاه طلا و جواهرسازی دریافت این مدرک و ارائه آن به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3