آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

سازنده زیورآلات با خمیر طلا و نقره به فردی گفته می‌شود که توانایی طراحی و ساخت زیورآلات طلا و نقره را به وسیله خمیر طلا و نقره داشته باشد متال کلی (خمیر فلزی)، محصولی است متشکل از ریز ذرات فلزی از قبیل نقره، طلا، برنز یا مس که با یک ماده پیوند دهنده طبیعی و آب برای ساختن جواهرات، مهره‌ها و مجسمه‌های کوچک به کار می‌رود. این خمیر فلزی دقیقاً مانند خمیرهای مدل سازی با دست یا با استفاده از قالب شکل می‌گیرد.

سرفصل‌های آموزشی:

ساخت انواع گوشواره و انگشتر

ساخت انواع زنجیر و دستبند

نصب نگین روی زیورآلات ساخته شده

ساخت انواع زیورآلات فانتزی

ساخت انواع آویز

میناکاری روی قطعه

ساخت انواع قفل

و ….آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری :
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری آرتکلی، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طلاوجواهرساز از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

سازنده حرفه‌ای طلا،جواهر،نقره

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3