آموزش ساخت حلقه نقره

آموزش ساخت حلقه نقره

آموزش ساخت حلقه نقره

در دوره آموزش ساخت حلقه نقره فراخواهید گرفت که حلقه معمولاً از جنس‌های مختلف مانند طلا و نقره که معمولاً به عنوان وسیله زینتی به دور انگشتان دست قرار می‌گیرد. انگشتر یکی از نمادین‌ترین جواهر آلات است زیرا بعضی از انگشترها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشترها میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر آنها به ارث رسیده‌است. حلقه‌های ویژه انگشت دست را انگشتر نیز می‌گویند. حلقه‌های زینتی دیگری برای بازو یا گردن نیز وجود دارد. برخی از انگشترها بسیار بزرگ و درشت هستند که برای دستان ظریف و کوچک مناسب نیست.

سرفصل‌های آموزشی:

اصول و مبانی ساخت

ذوب‌کاری، نوردکاری

چکش‌کاری، جوش‌کاری

اره‌کاری، سوهان‌کاری

پوست کاری و پرداخت

آموزش ساخت حلقه نقره

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش ساخت حلقه نقره یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری :
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

در تمامی مراحل آموزش ساخت حلقه نقره در محیط کارگاه و با ابزارآلات و فلز نقره می‌توانید به ساخت زنجیر اقدام کرده و در نهایت زیور دلخواه خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای خلق نمایید.

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) ساخت حلقه نقره با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به ساخت حلقه نقره بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری ساخت حلقه نقره با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش ساخت حلقه نقره

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش ساخت حلقه در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه حضور در دوره آموزشی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس می‌توانید به عنوان سازنده حلقه نقره از مزایای آن برخوردار شوید.

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

طراحی و ساخت حلقه نقره

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3