آموزش تعمیرات طلا و جواهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

در این دوره شما جدیدترین روش‌های تعمیر زیورآلات طلا و جواهر را فرا خواهید گرفت. دوره ویژه آموزش تعمیرات طلا و جواهر یکی دیگر از دوره‌های تخصصی آموزش رشته طلا و جواهر می‌باشد. باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به رشته تعمیرات طلا و جواهر آموزشگاه جواهر ایران با پیروی از استاندارد جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزش تعمیرات زیورآلات نموده است. این دوره‌های آموزشی در محیط کاملا علمی و با جدیدترین ابزارآلات طلا و جواهرسازی به آموزش علاقه‌مندان و فعالان این حرفه اقدام نموده است.

سرفصل‌های آموزشی:

ساخت قاب‌های دیواره‌ای و چنگی

سایزکردن انگشتر

اضافه کردن و یا تعویض بازو انگشتر

سوهان‌کاری، پوست کاری و پرداخت کاری

جوش‌کاری تخصصی و پیچیده

کار با لوازم ذوب کاری

نوردکاری، حدیده کشی

و …

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش تعمیرات طلا و جواهر یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعات برگزاری :
۷ الی 10 10 الی ۱3 13 الی ۱6
۱6 الی ۱9 ۱9 الی 21  

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) تعمیرات طلا و جواهر باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به تعمیرات طلاوجواهر بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری تعمیرات طلا و جواهر با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید..

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان تعمیرکننده طلا و جواهر از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

تعمیر کننده طلا وجواهر

جهت دریافت جواز کسب و دایر کردن مغازه تعمیرات طلا و جواهر دریافت این مدرک و ارائه آن به اتحادیه طلا و جواهر الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3