قوانین سایت

استفاده شما از وبسایت مجموعه آموزشی جواهر ایران به معنی توافق شما دانشجو /مشتری گرامی با شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام سفارش جزوات و یا ثبت‌نام آنلاین در کلاس‌های آموزشی و واریز وجه برای ثبت‌نام و یا خرید جزوات وارد نموده‌اید. مجموعه آموزشی جواهر ایران به دلیل بروزرسانی‌های مختلف در هر زمان ممکن است متن این صفحه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره‌ای بازدید نمایید.

لزوم صحت اطلاعات وارد شده

اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت‌نام و یا خرید جزوات درسی به شرح زیر است:

  • بمنظور احراز هویت : نام و نام خانوادگی
  • جهت برقراری تماس(در صورت نیاز جهت هماهنگی بیشتر) : شماره تلفن ثابت یا همراه و ایمیل
  • بمنظور ارسال سریع و بموقع : آدرس دقیق و کدپستی برای خرید جزوات درسی

کاربران هنگام خرید و یا ثبت‌نام در وبسایت باید اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی نظیر ارسال به آدرس نادرست و یا ثبت‌نام ناقص ….که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده مشتری خواهد بود.

موارد استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت‌نام دریافت خواهد شد برای موارد زیر می‌تواند استفاده شود

  • احراز هویت و اطمینان از صحت ثبت سفارش
  • ارسال و تحویل فوری و دقیق سفارش مشتری در کمترین زمان ممکن
  • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
  • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه در صورت تمایل مشتری
  • بهبود کیفیت حدمات ارائه شده به مشتریان گرامی

امنیت اطلاعات کاربران

وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران متعهد می‌گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات بکار بندد. اطلاعات شخصی شما هرگز در اختیار فردی خارج از مسئولین مرتبط ارسال سفارش‌های سایت و یا بخش ثبت‌نام اینترنتی قرار نخواهد گرفت و همچنین بدون اجازه شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

حقوق وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران

خدمات و محتویات وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران برای استفاده شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به مجموعه آموزشی جواهر ایران می‌باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیر تجاری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از سرویس‌ها و اطلاعات وبسایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق ایمیل زیر اجازه کتبی کسب نمایید.

info(at)iranjewelacademy.com

ممکن است وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران سرویس‌های خود را بنا به هر دلیلی در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس‌ها نیز برای این مجموعه محفوظ خواهد بود. (مانند تغییر درگاه پرداخت بانکی سایت به بانک با خدمات بهتر )

بازگشت کالا

تحت هیچ شرایطی پس از ثبت‌نام در دوره آموزشی و یا شرکت در کلاس آنلاین حتی 1 دقیقه مرجوعی پذیرفته نخواهد شد .

انصراف از خرید

خریدار می‌تواند پس از تکمیل سفارش و قبل از ارسال آن به هر دلیل از خرید خود منصرف شود. در این حالت خریدار باید با هماهنگی با تیم پشتیبانی جهت عودت وجه اقدام فرماید .