آموزش کارشناسی آموزش

آموزش کارشناسی آموزش

کارشناس آموزش که تحت نظارت مدیر آموزشی فعالیت دارد، نیازهای دانشی را تشخیص و محتویات این دوره‌ها را تعریف می‌کند. بیشتر آموزش‌ها در کلاس، لابراتوار کامپیوتر یا مرکز آموزش هر سازمان داده می‌شود. ولی برخی نیز به شکل آنلاین و غیر حضوری مانند ویدئویی، برنامه‌های تحت وب و خودآموزهای موجود صورت می‌گیرد.

در مجموعه‌ها و شرکت‌های کوچک معمولا برای این بخش یک پست وجود داشته و در شرکت‌های بزرگ است که پست‌های کارشناس و مدیر به طور جداگانه تعریف شده‌اند. کارشناس رابطه نزدیکی با سایر بخش‌ها و مدیران ارشد دارد تا بتواند به خوبی به شناسایی و تطبیق اولویت‌های آموزشی با اهداف شرکت بپردازد.

کارشناسی آموزش

کارشناس آموزش با بررسی بخش‌های مختلف سازمان و مشورت با مدیران آنها، نیازهای آموزشی را شناسایی کرده تا بتواند برای رفع آنها برنامه‌ریزی کنند. در هنگام برگزاری دوره‌های آموزشی به کمک ابزارهای مناسب از جمله نظرسنجی، مسئول آموزش بررسی می‌کند که دوره موردنظر از کیفیت خوبی برخوردار است و پاسخگوی نیازهای آموزشی تعیین شده می‌باشد یا نه.

کارشناس آموزش

سرفصل‌های آموزشی:

مهارت ارتباطی جهت برقراری ارتباط مناسب با مدیران ارشد، کارکنان و مدیران بخش‌های مختلف

مهارت برنامه‌ریزی و سازماندهی جهت  تعیین و اجرای صحیح دوره‌های آموزشی متناسب با اهداف ازپیش تعیین شده

مدیریت زمان جهت تهیه برنامه زمانبندی مناسب دوره‌های آموزشی

توانایی کار تیمی جهت همکاری مناسب با بخش‌های دیگر، سایر کارکنان بخش آموزش، مدرسان دوره‌ها و…

توانایی کار با اینترنت و نرم‌افزارهای کاربردی جهت پیشبرد صحیح و بروز پروسه‌های آموزشی

و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش کارشناسی آموزش یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آموزش کارشناسی آموزش باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به کارشناسی آموزش بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری کارشناسی آموزش با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.کارشناس آموزشپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزشی کارشناس آموزش در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان کارشناس آموزش از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱-کارشناس آموزش موسسات فنی و حرفه‌ای داخل و خارج از کشور

2- کارشناس آموزش موسسات و شرکت‌های مختلف

و . . .

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3