آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشی

آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشی

 

آموزش فنی وحرفه‌ای باید بخش مکمل نظام آموزشی همه جانبه باشد، و به این سبب باید به محتوای فرهنگی آن توجه کافی شود. آموزش فنی و حرفه‌ای باید از تربیت افراد برای شغل ویژه که با فراهم کردن مهارت‌ها و دانش لازم برای افراد و همراه با آموزش عمومی، شخصیت و منش افراد را نیز پرورش دهد و توانایی درک، داوری، اظهار وجود و سازگاری با فضاهای گوناگون را در آنان تقویت کند. برای رسیدن به چنین هدفی، محتوای فرهنگی آموزش فنی وحرفه‌ای باید بروز و کاملا علمی و عملی باشد. بنیادی‌ترین مانع در راه گسترش آموزش فنی وجود نگرش منفی بسیاری از افراد نسبت به این آموزش است.

جهت بررسی راه‌های جذب دانش آموزان مستعد به آموزش های فنی و حرفه‌ای و نیز عواملی که در انتخاب رشته دانش آموزان تاثیر گذارند تحقیقات و پژوهش‌هایی به عمل آمده است. عوامل آموزشگاهی مانند میزان آگاهی از هزینه‌های تحصیلی رشته‌های فنی وحرفه‌ای، تنوع رشته‌های فنی و حرفه‌ای، تجهیزات و امکانات کارآگاهی آموزشگاه، دوری و نزدیکی محل مراکز آموزشی، وجود مربیان فنی و شایسته است. امید دست یافتن به اشتغال، درآمد و وضعیت اقتصادی خانوادگی از عوامل گرایش دانش آموزان به این سیستم آموزشی است.

آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشی

 عوامل اجتماعی شامل میزان تخصصی بودن مشاغل، موفقیت فارغ التحصیلان در شغل و زندگی، میزان درآمد، جایگاه و ارزش اجتماعی، ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر، تاثیر رسانه‌های گروهی ازجمله تلویزیون، ارائه امتیازات شغلی، اولویت استخدام، وام خود اشتغالی، همچنین نیاز جامعه به رشته خاص است. که یک کارشناس نظام آموزشی باید بتواندکلیه نیازهای بالا جهت تدوین یک سیستم آموزشی صحیح برطرف نماید.آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشی

سرفصل‌های آموزشی:

 

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشی یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشی باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به کارشناسی نظام‌های آموزشی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری کارشناسی نظام‌های آموزشی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشیپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش کارشناسی نظام‌های آموزشی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان کارشناس نظام‌های آموزشی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- کارشناس نظام‌های آموزشی

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3