آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ای

آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ای

پداگوژی واژه‌ای یونانی است که از واژه پُدس گرفته شده است و به معنی تعلیم و تربیت اطفال، آموزش و پروش و تربیت اخلاقی می‌باشد. معنی گسترده آن هنر یا علم وجودی یک معلم است. به منظور یادگیری هر حرفه‌ای می‌تواند دوره پداگوژی استفاده شود. از آرایشگری، خیاطی، آشپزی و سایر علم و هنر می‌توان با فراگیری دوره آن به مربی حرفه‌ای تبدیل شد. در گذشته پداگوژی هنر و علم تربیت کودکان بوده است و بسیاری از موارد مترادف با واژه تدریس یا تعلیم و آموزش به کار برده شده است. در حال حاضر پداگوژی مفهوم گسترده‌تری یافته است و در موارد مختلفی به کار می‌رود. از جمله : علم، فلسفه علمی، اخلاق، فنون مختلف و آفرینش آثار زیبا.
فراگیران با این روش به جای نگرش و مهارت‌های خود، بتوانند با راهنمایی دبیر، به کشف و نوآوری سوق یابند. فراگیری که به چه دانشی، نگرشی و یا مهارتی نیاز دارند و چگونه و از چه راهی می‌توانند آنها رابدست آورند.
و …………

آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ای

دوره پداگوژی :

در این دوره آموزشی به معرفی اصول و فنون و روش‌های نوین تدریس، مفاهیم مهم برای آموزش و پرورش و میزان اندازه‌گیری پیشرفت تحصیلی، انواع سبک‌های یادگیری، نحوه‌ برقراری ارتباط، برنامه‌ریزی آموزشی یک استاندارد، چگونگی طراحی طرح درس و سرفصل‌های آموزشی یک دوره آموزشی به مربیان‌، مدرسان و اساتید پرداخته خواهد شد.

آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ای

سرفصل‌های آموزشی:

و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ای یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ای باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به مربیگری بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری پداگوژی مربیگری حرفه‌ای با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ایپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش پداگوژی مربیگری حرفه‌ای در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان مربی حرفه‌ای  از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱-مربی موسسات فنی و حرفه ای داخل و خارج از کشور

2- امتیاز مثبت جهت پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای

3-امکان استفاده از بیمه تامین اجتماعی حرفه ای برای مربی

4-جایگزین مدارک دانشگاهی به عنوان مدرک معادل

5-قابل استفاده جهت مهاجرت و طرح‌های اعزام نیروی کار به خارج

 

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3