آموزش مشاوره تاسیس آموزشگاه

آموزش مشاوره تاسیس آموزشگاه

 

رکن اصلی فعالیت‌های سازمان فنی وحرفه‌ای، آموزش است که عملیات اجرائی آن همگام با تازه‌های علوم و فنآوری روز با استانداردهای بین‌المللی، ماموریت و هویت سازمان را شكل می‌دهد این آموزش‌ها علمی، عملی، و کاربردی بوده که به منظور ایجاد مهارت و تخصص به منظور کسب توانائی دراحراز شغل ارائه می‌شود و منجر به دریافت گواهینامه مهارت می‌گردد.

توانمندسازی و سهم‌بری بخش خصوصی در حوزه امور غیرحاکمیتی و استفاده از ظرفیت‌هایی که در قوانین و ضوابط مرتبط با ماموریت‌ها قانون کار 111و 111و تكالیف آموزشی سازمان، بویژه در درخصوص جلب مشارکت واحدهای صنعتی، تولیدی، خدماتی و افراد حقیقی و حقوقی در ارائه خدمات آموزش مهارتی در کشور پیش‌بینی شده است، نیازمند اصلاح رویه‌ها و تسری در تغییر نقش دولت از مالكیت و مدیریت مستقیم بنگاه به سیاستگذاری، هدایت و نظارت است.

در نظام نوین مدیریت آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد، سعی شده است با هدایت و بكارگیری قابلیت‌های بخش خصوصی با هدف تامین مناب پایدار برای توسعه همه‌جانبه و مستمر ماموریت‌های آموزشی سازمان در عین سازماندهی خدمات متقابل و تعاملات بین سازمان و آموزشگاه‌ها، افزایش توان رقابت پذیری آنان نیز سرلوحه دستورالعمل ها قرار گیرد.

آموزش مشاوره تاسیس آموزشگاه

دولت مکلف است به منظور گسترش شایستگی حرفه‌ای از طریق افزایش دانش و مهارت با نگرش به انجام کار واقعی در محیط، اصلاح هرم تحصیلی نیروی کار و ارتقاء و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی، کاهش فاصله سطح شایستگی نیروی کار کشور با سطح استاندارد جهانی و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی و حرفه‌ای برای جوانان و ارتقاء جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای نظام آموزش فنی و حرفه‌ای و علمی کاربردی کشور اعم از رسمی، غیررسمی و سازمان نایافته، ظرف یکسال از تاریخ تصویب این قانون در محورهای زیر سازوکارهای لازم را تهیه و با پیشبینی الزامات مناسب اجراء کندآموزش مشاوره تاسیس آموزشگاه

سرفصل‌های آموزشی:

 

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش مشاوره تاسیس آموزشگاه یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آموزش مشاوره تاسیس آموزشگاه باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به مشاوره تاسیس آموزشگاه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری مشاوره تاسیس آموزشگاه با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.آموزش مشاوره تاسیس آموزشگاهپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش مشاوره تاسیس آموزشگاه در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان مشاور تاسیس آموزشگاه از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- مشاور تاسیس آموزشگاه

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3