آموزش مدیریت مهدکودک

آموزش مدیریت مهدکودک

مهدکودک به مرکز یا موسسه فرهنگی تربیتی اطلاق می‌شود که مسئولیت نگهداری، مراقبت، پرورش و فراهم نمودن زمینه بروز رشد استعدادهای کودکان تا سن قبل از ورود به دبستان را بر عهده دارند که با توجه به مدت فعالیت روزانه، جغرافیای فعالیت و نوع خدمات دارای انواع ذیل می‌باشد:

تمام وقت: مهدکودکی است که از ساعات اولیه روز به مدت ۸ ساعت فعالیت دارد.

نیمه وقت: مهدکودکی است که روزانه به مدت ۴ ساعت در نوبت صبح یا بعدازظهر فعالیت می نماید.

پاره وقت: مهدکودکی است که روزانه کمتر از ۴ ساعت در تمام ایام هفته یا صرفا در روزهای خاص فعالیت دارد.

مهدکودک تخصصی: مکان است است که ضمن انجام فعالیت‌های منطبق با نیازهای کودکان و توانمندیهای ایشان در یک یا چند رشته فرهنگی هنری ورزشی و … بطور تخصصی با حضور مربیان واجد شرایط فعالیت دارد.

شبانه روزی: مهدکودکی است که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد.

شبانه: مهدکودکی است که به صورت شبانه از ساعت ۱۷ تا ۷ صبح روز بعد فعالیت دارد.

غیرانتفاعی: مهدکودکی است که توسط افراد خیر و موسسات خیریه به منظور ارائه خدمات ذیربط به صورت رایگان به کودکان اقشار نیازمند و آسیب پذیر تاسیس می‌شود.

و …………

مدیریت مهدکودک

مهدکودک با اهداف بهبود سلامت روانی، اجتماعی، آموزش و نهادینه سازی ارزشهای اخلاقی، پرورش استعدادها و خلاقیت، آموزش و بهبود مهارت‌های زندگی در کودکان و همچنین کمک به والدین در مراقبت و پرورش آنها ایجاد شده است.

مدیر مهدکودک مسئول فعالیت‌های روزانه مربیان مهدکودک است. وظیفه برنامه‌ریزی فعالیت‌های آموزشی نیز بر عهده او می‌باشد. هدف مدیر مهدکودک، ارائه آموزش‌های لازم و کمک به کودکان جهت شروع یک زندگی خوب می‌باشد.

مدیر مهدکودک باید بتواند با کودکان و خانواده آنها ارتباط خوبی برقرار کند تا محیطی سازنده و مثبت در مهدکودک ایجاد شود. دارا بودن روابط عمومی بسیار خوب و آگاهی از آخرین روش‌ها و تجهیزات آموزشی و مراقبتی از ملزومات اصلی این کار است. قابل ذکر است که مدیر مهدکودک باید حتما خانم باشد.

مدیریت مهدکودک

سرفصل‌های آموزشی:

نظارت بر فعالیت‎‌های مهدکودک

برنامه‌ریزی امور جاری مهدکودک

نظارت بر حسن انجام کار مربیان

ارتباط مناسب با کارکنان، کودکان و خانواده آنها

و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش مدیریت مهدکودک یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آموزش مدیریت مهدکودک باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به مدیریت مهدکودک بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری مدیریت مهدکودک با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.مدیریت مهدکودکپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش مدیریت مهدکودک در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان مدیر مهدکودک از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- مدیر مهدکودک

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3