آموزش مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

آموزش مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای شغلی از گروه مدیریت آموزشی است که وظایفی از قبیل برنامه‌ریزی آموزشی، اجرای قوانین و مقررات، نظارت بر فعالیت‌های آموزشی آموزشگاه، ارزشیابی دوره‌های در حال اجرا، مدیریت مالی آموزشگاه، رسیدگی به امور کارآموزان و کارکنان، تهیه گزارش‌های اداری، نظارت و اعمال مدیریت بر حسن انجام وظایف کلیه کارکنان و مربیان را در بر می‌گیرد.

مدیر آموزشگاه باید شایستگی و توانایی انجام کار در محیط و شرایط گوناگون را به طور موثر و کارا برابر استاندارد سازمان فنی حرفه‌ای داشته باشد.

مدیریت آموزشگاه

کارکردهای مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای ؛ شامل برنامه‌ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل در سازمان‌های آموزشی است. هدف مدیریت آموزشی؛ بهبود اثربخشی، بهره‌وری و کیفیت در سازمان‌های آموزشی است. منظور از سازمان آموزشی؛ سازمانی است مانند مجتمع آموزشی جواهر ایران که به ارائه خدمات آموزشی می‌پردازد. مدیریت آموزشگاه

سرفصل‌های آموزشی:

نظارت بر فعالیت‎‌های آموزشگاه

برنامه‌ریزی امور جاری آموزشگاه

نظارت بر امور مالی و حسابداری آموزشگاه

ارزشیابی و ارزیابی از دوره‌های آموزشی آموزشگاه

تهیه گزارش و مکاتبات اداری

استفاده از IT در مدیریت آموزشگاه و داشتن مدرک ICDL فنی و حرفه‌ای

ارتباط با کارکنان، کارآموزان و سایر افراد مرتبط

آشنایی با پورتال سازمان جهت انجام کلیه امور آموزشگاه

آگاهی از مقررات مربوط به کار آموزان و اعمال آن‌ها

اجرای قوانین و مقررات و آیین نامه سازمان فنی و حرفه‌ای، قوانین کار و بیمه
و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آموزش مدیریت آموزشگاه فنی وحرفه‌ای باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به مدیریت آموزشگاه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری مدیریت آموزشگاه با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان مدیر آموزشگاه از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- مدیر آموزش مجتمع‌های آموزشی

2- مدیریت آموزشگاه

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3