آموزش تدوین‌گری استانداردهای آموزشی

آموزش تدوین‌گری استانداردهای آموزشی

 مطالب مورد تدریس به همراه فهرست تجهیزات و مواد مصرفی، زمان آموزش، شرایط مربی، شرایط کارآموز و سایر اطلاعات در مجموعه‌ای به‌نام استانداردهای مهارت تعریف شده است. این استانداردها که دارای کد بین‌المللی است توسط مربیان، کارشناسان و شاغلین بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات، دانشگاهیان و… طی مراحلی تدوین می‌نمایند. هر استاندارد تاریخ اعتبار دارد و پس از آن باید بازنگری گردد. چارچوب استانداردها در سراسر کشور یکسان می‌باشد.

یکی از دغدغه‌ها و مسائل اصلی کارشناسان حوزۀ آموزش فنی و حرفه‌ای چگونگی حفظ و ارتقای کیفیت آموزش و ارایه آموزش‌های مهارتی متناسب با بازار کار است. بی‌شک در این زمینه تدوین استانداردهای جدید پس از نیازسنجی نقش اصلی و پایه‌ای ایفا خواهد کرد.

مجتمع آموزشی جواهر ایران به عنوان یکی از مراکز جامع آموزشی که هدف اساسی آن ارتقای سطح دانش مهارتی در جامعه است با برگزاری کلاس‌های آموزشی استاندارد نویسی و تدوین استاندارد مورد نیاز بازار کار در سطوح مختلف با بهره‌گیری از تخصص علمی استادان دانشگاه‌ها، متخصصین صنایع، شرکت‌ها، مربیان، کارشناسان فنی وحرفه‌ای گامی در نیل به این هدف بر می‌دارد.

آموزش تدوین‌گری استانداردهای آموزشی

استانداردهای مهارت بیشتر بر اساس آموزش‌های عملی تدوین می‌شوند. علاوه بر آن توانایی‌هایی استانداردها با مولفه‌های دانش، نگرش، مهارت، ایمنی و بهداشت و توجهات زیست محیطی تعریف می‌شوند و از این جهت با سرفصل‌های آموزش‌های رسمی کاملا متفاوت می‌باشد.آموزش تدوین‌گری استانداردهای آموزشی

سرفصل‌های آموزشی:

 

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش تدوین‌گری استانداردهای آموزشی یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) تدوین‌گری استانداردهای آموزشی باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به تدوین‌ استانداردهای آموزشی بپردازید.

در دوره آموزش تدوین‌ استانداردهای آموزشی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.آموزش تدوین‌گری استانداردهای آموزشیپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش تدوین‌گری استانداردهای آموزشی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان تدوین‌گر استانداردهای آموزشی از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- تدوین‌گر استانداردهای آموزشی

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3