آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS

آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS

 

IQ MAS یک برنامه منحصر به فرد برای آموزش ریاضیات و پرورش قدرت ذهن است. این برنامه با استفاده از یک سیستم محاسبه نوآورانه با بکارگیری چرتکه توسط دو دست سبب پویایی مغز شده و دانش‌آموزان با بهره‌گیری از چرتکه و متناسب با گروه سنی خود ریاضیات را به شیوه ذهنی فرا می‌گیرند. دانش‌آموزان با فراگیری این سیستم آموزشی و کسب مهارت‌های مربوطه، امکان شرکت و توانایی رقابت در مسابقات بین‌المللی کشورهای مختلف دنیا را خواهند داشت.

ای کیو چیست؟

IQ مخفف عبارت Intelligence Quantity است و معنای آن بهره هوشی است. عبارت ساده «هوش» در روانشناسی پیچیدگی‌های زیادی دارد. و با بحث‌های روان شناختی و اصلاحات روان‌شناسی در فرهنگ عامه ما وارد شده ولی به معنای درست و اصلی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. در بسیاری از مواقع منظور از بهره هوشی نمره به دست آمده توسط فرد در آزمونی مشخص است. اما مطالعات نشان می‌دهد که نتایج آزمون های هوش فقط بخشی از توانایی های فرد را نشان می‌دهد و همه جوانب هوش و البته همه انواع هوش (هوش هیجانی، هوش اجتماعی، هوش اخلاقی) و البته خلاقیت نمی‌تواند به درستی مورد ارزیابی قرار بگیرند.

آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS

سیستم آموزشی آی کیو مس با ایجاد حس اعتماد به نفس و تسلط بر فراگیری ریاضیات و با بکارگیری وسایل کمک آموزشی پویایی همزمان دو نیمکره چپ و راست مغز فراگیران را باعث می‌شود. سیستم آموزشی باعث تقویت مهارت تمرکز، تقویت قوای شنیداری، دیداری، خلاقیت ریاضی، تحلیل در ریاضی، توانایی حل مسائل پیچیده و اعتماد به نفس می‌شود در دانش آموزان می‌شود.آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS

سرفصل‌های آموزشی:

 

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به محاسبات سریع ذهنی IQ MAS بپردازید.

در دوره آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MASپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش محاسبات سریع ذهنی IQ MAS در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان آموزشگر محاسبات سریع ذهنی IQ MAS از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- مربی محاسبات سریع ذهنی IQ MAS

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3