آموزش آزمونگری فنی و حرفه‌ای

آموزش آزمونگری فنی و حرفه‌ای

 وظایفی از قبیل اجرای قوانین و مقررات آزمونی، نظارت بر فعالیت‌های آزمونی، نظارت بر انجام آزمون را در بر می‌گیرد. آزمونگر باید شایستگی و توانایی انجام کار در محیط و شرایط گوناگون را به طور موثر و کارا برابر استاندارد سازمان فنی حرفه‌ای داشته باشد.

آموزش آزمونگری فنی و حرفه‌ای

کارکردهای آزمونگر شامل برنامه‌ریزی جهت برقراری آزمون، سازماندهی آزمون، رهبری و کنترل آزمون و سنجش در سازمان‌های آموزشی است. هدف آزمونگر ؛ بهبود اثربخشی، بهره‌وری و کیفیت در برگزاری صحیح آزمون در سازمان‌های آموزشی است. منظور از سازمان آموزشی؛ سازمانی است مانند مجتمع آموزشی جواهر ایران که به ارائه خدمات آموزشی می‌پردازد. آموزش آزمونگری فنی و حرفه‌ای

سرفصل‌های آموزشی:

نظارت بر آزمون

اجرای امور جاری حوزه آزمون

نظارت بر حسن انجام آزمون

تهیه گزارش و مکاتبات اداری

استفاده از IT در آزمون

ارتباط با کارکنان، کارآموزان و سایر افراد مرتبط

آشنایی با پورتال سازمان جهت انجام آزمون

آگاهی از مقررات مربوط به آزمون و اعمال آن‌ها

اجرای قوانین و مقررات و آیین نامه سازمان فنی و حرفه‌ای
و …

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش آزمونگری فنی و حرفه‌ای یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) آزمونگری فنی و حرفه‌ای باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به آزمونگری بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری آزمونگری با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.آموزش آزمونگری فنی و حرفه‌ایپس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش آزمونگری فنی و حرفه‌ای در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان آزمونگر از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- آزمونگر

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3