آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار

آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار

آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار

ویرایش تصویر (یا نگاره) شامل هر فرایند ایجاد تغییر در تصاویر می‌باشد. ویرایش تصویر همچنین شامل همه عکس‌های دیجیتال و عکس‌های آنالوگ می‌شود. یکی از پیش نیازهای بسیاری از برنامه‌های ذکر شده، روش انتخاب بخش (های) یک تصویر است، در صورت امکان انتخاب بخشی از تصویر، تغییرات را تنها در بخش مورد نظر و بدون تأثیر بر کل تصویر انجام می‌شود. بیشتر برنامه‌های گرافیکی چند راهکار برای انجام این کار دارند که ممکن است دارای هوش مناسبی بوده و بتواند بر اساس رنگ یا جداسازی گوشه‌ها بخش‌ها را جداسازی و بخش مورد نظر کاربر را انتخاب کنند. 

آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار

با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایشی خاصی می‌توانید عمق رنگ تصاویر را تغییر دهید. عمق رنگ‌های معمول ۲، ۴، ۱۶، ۲۵۶، ۶۵، ۵۳۶ و ۱۶٫۷ میلیون رنگ هستند. فرمت‌های تصویر JPEG و PNG قادر به ذخیره ۱۶٫۷ میلیون رنگ (برابر با ۲۵۶ مقدار روشنایی در هر کانال رنگ) است. علاوه بر این، تصاویر سیاه‌وسفید با ۸ بیت یا کمتر می‌تواند ایجاد شود. سیاه‌وسفید کردن تصاویر برای کمتر کردن حجم آن‌ها نیز مؤثر است

آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار

سرفصل‌های آموزشی:

 

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار در چند ترم 2 ماهه خواهد بود که تعداد ترم ها بستگی به پیشرفت هنرآموز دارد. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی 10 10 الی ۱3 13 الی 16
16 الی 19 19 الی 22  

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) چهره‌پردازی با نرم افزار باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به چهره‌پردازی با نرم افزار بپردازید.

در دوره آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش چهره‌پردازی با نرم افزار در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان یک چهره‌پرداز با نرم افزار  از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- چهره‌پردازی با نرم افزار

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3