آموزش نقاشی با مدادرنگی

آموزش نقاشی با مدادرنگی

آموزش نقاشی با مدادرنگی

نقاشي با مدادرنگي به دليل ماهيت و ویژگی‌های خاص مدادرنگي يکي از سریع‌ترین، ساده‌ترین تکنیک‌ها نقاشي به شمار می‌رود. مدادرنگي برخلاف مدادهاي سياه از نظر نوع به دسته‌هاي زيادي تقسيم نمی‌شوند. تنها دسته‌بندی مدادهای رنگي با توجه به خشک و يا چرب بودن مغز آن‌ها است. مدادهای رنگي داراي ویژگی‌های خاصي مانند قابليت حمل آسان، استفاده آسان، پاک شدن آسان و غيره هستند که منجر به افزايش ميزان کاربرد آن‌ها شده است. يکي ديگر از ویژگی‌های نقاشي با مداد رنگي قابليت استفاده بر روي انواع مختلف کاغذ با انواع مختلف بافت می‌باشد، البته جز کاغذهاي گلاسه، انواع کاغذ براي نقاشي با مدادرنگي عبارتنداز کاغذ بوچر، کاغذ اشتنباخ فابريانو، کانسون و بسياري ديگر که با توجه به طرح مورد نظر انتخاب می‌شوند. تجهيزات مورد نياز براي نقاشي مدادرنگي عبارتند از کاغذ يا مقوا در ابعاد مورد نظر، تخته شاسي مناسب، مداد رنگي در رنگ‌هاي متنوع، مدل نقاشي، پاکن و تراش.نقاشي با مداد رنگي عليرغم سرعت بالا، سهولت کاربرد و تجهيزات ساده و ابتدايي در صورت اجراي حرفه‌ای می‌تواند به يکي از زيباترين تکنيک‌هاي هنر نقاشي تبديل شود.

آموزش نقاشی با مدادرنگی

مدادرنگی نوعی مداد با رنگ‌های مختلف است که مغزیِ آن اثر رنگی بر جای می‌گذارد. مغزیِ مداد، بخش استوانه‌ای شکل، شکننده و باریک آن است که از رنگدانه (مادهٔ رنگی) فشرده، نوعی موم و کائولین (یک نوع خاک رس) ترکیب شده‌است. مغزی مدادرنگی برخلاف مداد گرافیت درجه‌بندی زیادی از نظر سختی ندارد و نسبتاً نرم است.

کاغذهای مناسب برای مدادرنگی متنوع اند. به‌جز کاغذهای صیقلی (مثل کاغذ گلاسه) و کاغذهای خیلی زبر، می‌توان از هرنوع کاغذ،استفاده کرد از کاغذهای بسیار مرغوب گرفته تا کاغذهای بسته‌بندی. کاغذهای مرغوب ضخیم هستند و بافت کاملاً فشرده دارند. حتی کاغذهای رنگی، به‌ویژه کم‌رنگ نیز برای نقاشی با مدادرنگی بسیار مناسبند. بسته به درشتی بافت کاغذ و پرزهای آن، اثر هنری حالت متفاوتی به خود می‌گیرد.

آموزش نقاشی با مدادرنگی

سرفصل‌های آموزشی:

 

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش نقاشی با مدادرنگی در چند ترم 3 ماهه خواهد بود که تعداد ترم ها بستگی به پیشرفت هنرآموز دارد. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 3 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی 10 10 الی ۱3 13 الی 16
16 الی 19 19 الی 22  

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین(غیرحضوری) نقاشی با مدادرنگی باسرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به نقاشی بپردازید.

در دوره آموزش نقاشی با مدادرنگی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی در طول روز به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.آموزش نقاشی با مدادرنگی

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش نقاشی با مدادرنگی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان یک هنرمند و نقاش حرفه‌ای از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک فنی و حرفه ای جواهر ایران

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

۱- نقاش هنری

و ….

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران:

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد3