آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه

آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه

آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه

طراحی لباس ورزشی زنانه هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی و ارگونومی بودن برای خلق پوشاک اسپورت زنانه است، طراحی پوشاک ورزشی برای خانمها متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. پوشاک ورزشی به گروهی از پوشاک می‌گویند که مخصوصاً برای ورزش و فعالیت بدنی پوشیده شوند. پوشاک ورزشی به دلایل افزایش کارایی بدن، راحتی و ایمنی پوشیده می‌شوند. در بیشتر ورزش‌ها، ورزشکاران مجبورند پوشاک خاص آن ورزش را بپوشند که می‌تواند شامل یک تی‌شرت و شورت، کلاه و … شود. لباس یوگا، لباس فوتبال و لباس اسکی مثال‌هایی از پوشاک ورزشی هستند.

آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه

طراحان پوشاک ورزشی تلاش می‌کنند تا لباسی که طراحی می‌کنند تابعی از زیبایی و راحتی باشد، آن‌ها باید در نظر داشته باشند که هر نوع لباسی چه مخاطبی دارد و در چه موقعیت اجتماعی و فرهنگی پوشیده می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی:

پیش نیاز : دوره آموزشی نازک دوز زنانه

 دوره آموزشی طراحی لباس زنانه و دخترانه

 دوره آمورشی خیاطی لباس کشی

طراحی اندام زنان ورزشکار

طراحی انواع گرمکن ورزشی زنانه

 انواع مایو زنانه

انواع لباس ورزش رزمی زنانه

طراحی انواع لباس ورزش گروهی توپی زنانه

طراحی انواع لباس ورزشی راکتی زنانه

 انواع لباس ورزش دوچرخه سواری زنانه

انواع لباس ورزش ژیمناستیک زنانه

طراحی انواع لباس تیراندازی زنانه

طراحی انواع لباس ورزش حرکتی زنانه

انواع لباس ورزش کوهنوردی

 انواع لباس ورزش مکان‌های باز زنانه

آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) طراحی لباس ورزشي زنانه با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به طراحی لباس ورزشي زنانه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری طراحی لباس ورزشي زنانه با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه مد ایران:

در پایان دوره آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان طراح لباس ورزشي زنانه از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

مدرک آموزش طراحی لباس ورزشي زنانه

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از مد ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید