آموزش راسته دوزی

آموزش راسته دوزی

آموزش راسته دوزی

راسته دوزی به دوختِ صاف و ساده روی پارچه گفته می‌شود که همه‌ ماشین‌آلات و چرخ‌های خیاطی این کار را انجام می‌دهند. به‌منظور افزایش دقت و سرعت کار و نیز دوختِ زیبا و صحیح روی انواع پارچه‌ها، تعدادی از ماشین‌آلات تنها کار راسته‌دوزی را انجام می‌دهند. این نوع ماشین‌آلات شامل راسته دوزهای خانگی و صنعتی می‌باشند. راسته دوز‌های صنعتی با سرعت بسیار بالاتر و مقاومت بیش‌تر در برابر انواع مختلف پارچه‌ها استفاده می‌شوند.

راسته دوزی در صنعت دوخت و بافت کاربردهای فراوانی دارد. به‌همین دلیل این دوخت در انواع ماشین‌آلات مختلف استفاده می‌شوند که تعدادی از آن‌ها عبارتند از:

راسته دوز معمولی
دوپایه
راسته تیغ دار
دوسوزن دوماکو

سه‌قلاب

آموزش راسته دوزی

سرفصل‌های آموزشی:

سرويس و نگهداري ماشین‌های دوخت

دوخت اوّلیه 

دوخت انواع دامن و شلوار

راه‌اندازی ماشین‌های دوخت

دوخت يقه و سجاف

دوخت آستین،جیب، مچ

آموزش راسته دوزی

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش راسته دوزی یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) راسته دوزی با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به راسته دوزی بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری راسته دوزی با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش راسته دوزی در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان راسته دوز از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید