آموزش دوخت پوشاک حمام

آموزش دوخت پوشاک حمام

آموزش دوخت پوشاک حمام

پوشاک حمام، تکه‌هایی از الیاف جذب‌کننده مایعات، از جنس پشم یا پارچه است که برای خشک کردن بدن به کار می‌روند. پوشاک حمام معمولاً دارای پُرز هستند تا خاصیت آبگیری آن‌ها بیش‌تر شود. انواع مختلفی از پوشاک حمام پارچه‌ای مورد استفاده خانگی قرار می‌گیرند، از جمله حوله‌های دستی، حوله حمام کلاه حمام و . .

در یک روی حوله نخ‌های حلقه‌ای شکل قرار گرفته‌اند و در روی دیگر آن پرزهایی به شکل چمن قرار دارند. آن طرفی از حوله که نخ‌ها به صورت حلقه حلقه هستند اصطلاحا گفته می‌شود روی پرزدار پارچه. حوله در هر دو طرف پرز دارد، اما در یک طرف آن پرزهای حلقه‌ای و در طرف دیگر پرزهای بریده بریده به شکل چمن قرار دارد.

هر طرف حوله کارآیی خاص خود را دارد. رویی از حوله که در آن پرزهای حلقوی قرار گرفته‌اند روی خشن حوله است، به طوری که در هنگام تماس با پوست بدن، احساس زبری بین دو سطح حوله و بدن به شما دست می‌دهد. که جهت دوخت آن باید …. آموزش دوخت پوشاک حمام

سرفصل‌های آموزشی:

راه‌اندازی ماشین‌های دوخت

سرویس و نگهداری ماشین‌های دوخت

ترسیم الگوی لباس راحتی و پوشاک حمام زنانه

مدل‌سازی الگوی لباس راحتی و پوشاک حمام زنانه

دوخت لباس‌های راحتی و پوشاک حمام زنانه

آموزش دوخت پوشاک حمام

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش دوخت پوشاک حمام یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت پوشاک حمام با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت پوشاک حمام بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت پوشاک حمام با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت پوشاک حمام در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان خیاط پوشاک حمام از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید