آموزش دوخت لباس‌های محلی ترکمن

آموزش دوخت لباس‌های سنتی ترکمن

آموزش دوخت لباس‌های محلی ترکمن

پوشاک ترکمن معمولا از موادی از جمله ابریشم‌، پوست‌، کتان‌ و پنبه‌ ساخته می‌شود. می‌توان پوشاک ترکمن را به دو بخش مردان و زنان تقسیم کرد. تن پوش‌ها همان بالاپوش‌ها می‌باشند. این تن پوش‌ها در تقسیم بندی مردانه در پوشاک محلی ترکمن چند نوع دارد. لباس‌های زنان‌ ترکمن‌ دارای تنوع زیادی است و علت آن نیز به دوره‌های سنی‌ آن‌ها مربوط است پوشاک زنان ترکمن معمولا دارای برشی ساده است ولی تزیینات چشم گیری روی آن‌ها نقش بسته است. در کل زنان ترکمن چهار نوع لباس برای خود دارند که شامل لباس منزل که با توجه به سن آن‌ها شکل و ظاهری متفاوت دارد.آموزش دوخت لباس‌های سنتی ترکمن

سرفصل‌های آموزشی:

راه‌اندازی ماشین‌های دوخت کارگاه خانگی

سرویس و نگهداری ماشین‌های دوخت کارگاه خانگی

ترسیم الگو و برش لباس زنانه ترکمن

دوخت لباس زنانه ترکمن

ترسیم الگو و برش لباس مردانه ترکمن

دوخت لباس مردانه ترکمن

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش دوخت لباس محلی ترکمن یک ترم 2 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) دوخت لباس محلی ترکمن با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به دوخت لباس محلی ترکمن بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری دوخت لباس محلی ترکمن با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش دوخت لباس محلی ترکمن در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان خیاط لباس محلی ترکمن از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید